عملکرد مدیریت استقلال خوب نبود/نامجومطلق: استقلال در خط دفاعی به مشکل می خورد

شاگردان شفر در حالی لیگ هجدهم را شروع میکنند که تعطیلات پرحاشیهای را سپری کردند ......

شاگردان شفر در حالی لیگ هجدهم را شروع می‌کنند که تعطیلات پرحاشیه‌ای را سپری کردند. در این خصوص با مجید نامجومطلق بازیکن پیشین استقلال گفت و گو کردیم.

به گزارش سایت مدال، نامجو مطلق درخصوص شرایط این روزهای استقلال گفت:

آیا استقلال در این فصل در خط دفاع با مشکل مواجه نمی‌شود؟
بله مطمئناً این اتفاق رخ می‌دهد. با نبود پادوانی و حسینی و همین‌طور امید ابراهیمی و نورافکن استقلال در خط دفاعی با مشکل بسیاری روبه‌رو خواهد شد. فصل گذشته این مورد وجود داشت و انتظار می‌رفت مسئولان باشگاه بیشتر به فکر خط دفاعی تیم بودند. البته بازیکنان جوانی هم به تیم اضافه شده‌اند و امیدوارم آن‌ها بتوانند جانشینان خوبی برای بازیکنان سابق باشند

عملکرد استقلال در نقل و انتقالات چطور بود؟
عملکرد مطلوبی نداشت. این‌طور که در خبر‌ها شنیدم گویا تیام و جپاروف در استقلال ماندنی شدند. با اینکه خبر خوبی به هواداران آبی‌پوش رسیده، اما کاش این خبر زودتر می‌رسید و در فاصله کمتر از ۴ روز مانده به شروع لیگ تیم با تمام نفرات تمرین می‌کرد. اگر آقای شفر کمی زودتر به ایران برگشته بود شاید اتفاق بهتری می‌افتاد. ناگفته نماند عملکرد مدیریت باشگاه هم در این مدت اصلاً خوب نبود.

 
از عمکرد مدیران استقلال صحبت کردید. کارنامه آقای افتخاری را در مدت حضورشان چطور دیدید؟
عمکرد ایشان را در این مدت مثبت ندیدم چرا که اقتدار و شهامت یک مدیر را نداشتند. نمونه‌های زیادی برای اثبات این ادعا وجود دارد. از ماجرای تمدید قرارداد با تیام گرفته که نباید این‌طور می‌شد تا تنش‌های زمان سرمربیگری آقای منصوریان و عدم هماهنگی کادر فنی و هیئت مدیره. همین‌طور اتفاقات بدی که در برنامه زنده تلویزیونی افتاد و ماجرای آکادمی استقلال، همگی در زمان مدیریت ایشان بود و این نشان از ضعف مدیریتی آقای افتخاری در باشگاه بزرگ استقلال بود. خوشبختانه آقای فتحی در اولین قدم عملکرد مثبتی را نشان داده و تیام و جپاروف را در استقلال ماندنی کرد. امیدوارم ایشان بتوانند عملکرد خوبی داشته و هواداران را به این تیم امیدوارترکنند


استقلال در اولین هفته لیگ هجدهم به مصاف پیکان تهران خواهد رفت. مصاف آبی‌پوشان برابر شاگردان جلالی را چطور می‌بینید؟
در اوایل فصل نمی‌شود در مورد تیم‌ها قضاوت کرد. امیدوارم آبی‌ها اتفاقات گذشته را فراموش کرده و بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند. در واقع بازیکنان و کادر فنی با نمایش خوب خود در زمین از هواداران ناراضی و دلسرد استقلال دلجویی کرده و آن‌ها را برای حمایت از تیم‌شان به استادیوم بکشانند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال