عملیات فرهاد برای حذف کیلوهای اضافه شیخ

فرهاد مجیدی برنامه های ویژه‌ای را برای رسیدن شیخ دیاباته به شرایط جسمانی ایده‌آل در نظر گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال بعد از حدود یکماه دوری از تمرینات بالاخره به ایران برگشت و چند روزی است کارش را با آبی های پایتخت از سر گرفته است. دیاباته اما با توجه به دوری بلند مدت از تمرینات و مسابقات از نظر جسمانی شرایط خوبی ندارد و حتی در تصاویری که از او منتشر شده نیز مشخص است که کمی وزنش اضافه شده است.


در این شرایط فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شیخ دیاباته را به مربی بدنساز استقلال و همچنین سایر همکارانش سپرده تا بتوانند وضعیت جسمانی او را بهبود ببخشند.


دیاباته فعلا در لیست بازی های استقلال قرار نمی‌گیرد و با وضعیتی که دارد بعید است مقابل تراکتور در هفته بیست و ششم لیگ برتر هم به میدان برود. مجیدی قصد دارد دیاباته را برای دربی پایتخت در یک چهارم نهایی جام حذفی به شرایط بدنی خوب برساند و به همین خاطر از همکارانش خواسته تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا این بازیکن برای بازی با پرسپولیس آماده شود.


بی تردید دیاباته خودش هم انگیزه زیادی برای مسابقه با پرسپولیس دارد و اگرچه هنوز از نظر مالی و قراردادی دلخوری هایش پابرجا است و این را به گوش مسئولان هم رسانده اما او خودش هم تلاش خواهد کرد تا به زودی وضعیت بدنی اش بهتر شود وبتواند با عملکرد خوب تیمش را همراهی کند.

تگ ها


دیاباته فرهاد مجیدی استقلال تهران