عمل عباسعلی عالی انجام شده است/ امیدواریم مدال المپیک را بگیرد

دکتر امینی عمل جراحی روی قسمت آسیب دیده پای بانوی المپیکی کاراته را موفقیت آمیز توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دکتر بابک امینی در این مورد گفت: امروز چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ دقیقه به وقت محلی کار جراحی روی زانوی آسیب دیده خانم حمیده عباسعلی را با موفقیت انجام دادیم. در عملی که ۴۵ دقیقه به طول انجامید، سیستمی که ۱۵ اسفندماه استفاده کرده بودیم خارج شد.

وی افزود: در جریان جراحی و آتروسکپی، رباط را آزمایش کردم که خیلی خوب جوش خورده و همه چیز عالی بود. یکسری بافت‌هایی که بعد از جراحی معمولاً به وجود می‌آید و باعث آزار زانو می‌شود را برداشتیم.

پزشک معالج بانوی المپیکی کاراته ادامه داد: چون در این جراحی و ترمیم آسیب دیدگی از سیستمی جدید استفاده کرده بودیم و با توجه به اینکه کاراته ورزشی پربرخورد است، لازم بود که دستگاه کار گذاشته شده در قسمت آسیب دیده خارج می‌شد تا در آینده برای ایشان مشکلی ایجاد نکند.

دکتر امینی در پایان گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی نبود و ان شالله ایشان فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد، از همان فردا فیزیوتراپی و ریکاوری را آغاز می‌کند و خیلی خوشبین هستم که بعد بازگشت به تهران طی دو هفته آینده تمرینات خود را بدون محدودیت و فشار صددرصد شروع کرده و به امید خدا برای المپیک آماده شده و با کسب مدال طلا باعث خوشحالی همه مردم ایران شود.

بیشتر بخوانید:

عباسعلی امروز تست کرونا می‌دهد/ زمان جراحی مشخص شد

دور جدید تمرینات تیم ملی فردا آغاز می شود

 

 

تگ ها


کاراته تیم ملی کاراته بابک زرگرامینی