عنایتی: استقلال باید دو بازیکن دیگر جذب کند

رضا عنایتی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال و سرمربی کنونی قشقایی شیراز درباره اتفاقات پیرامون باشگاه استقلال صحبت‌هایی را ارائه کرد....

عنایتی: استقلال باید دو بازیکن دیگر جذب کند

به گزارش مدال، رضا عنایتی اظهار داشت: شمارش معکوس برای لیگ برتر آغاز شده است و به طور حتم استقلال کار سختی را پیش رو خواهد داشت.

وی افزود: امیدوارم بر خلاف سالهای گذشته استقلال شروعی خوب در لیگ برتر داشته و به راحتی امتیاز از دست ندهد.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر اخبار حاشیه ای درباره همکاری استراماچونی با باشگاه استقلال به گوش رسید که البته به نظر می رسد اختلافات به پایان رسیده است و سرمربی ایتالیایی به حضورش بر روی نیمکت آبی پوشان تهرانی ادامه می دهد.

وی تصریح کرد: مسولان استقلال باید تمامی امکانات و ابزار لازم را برای استراماچونی فراهم کنند تا او بتواند با فراغ بال و بدون توجه به حاشیه ها تمرکزش را بر روی مسائل فنی بگذارد.

عنایتی تاکید کرد: استقلال هنوز نیاز به یکی دو بازیکن دارد تا تیمش را برای لیگ نوزدهم به طور کامل ببندد.درباره بازیکنان جدید نیز باید صبر کرد تا مسابقات شروع شود و عملکردشان را مورد سنجش قرار داد.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: امیدوارم مسولان استقلال حاشیه ها را از این تیم دور کنند تا دوباره آبی پوشان از این بابت ضربه نخورند.

بیشتر بخوانید:
شکار ستاره‌های استقلالی توسط قلعه‌نویی

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال