عنایتی: ۳ امتیاز ما را به تیم حریف دادند

سرمربی هوادار از اشتباهات سریالی داوری به ضرر تیمش و عملکرد داوران در دیدارهای پیش رو ابراز نگرانی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی در مورد بازی روز دوشنبه برابر مس کرمان گفت: شاگردان من اهمیت پیروزی در کرمان را درک می‌کنند. ما از اول فصل تلاش زیادی کرده‌ایم و تا امروز کار و زحمت زیادی کشیده‌ایم.  تلاش می‌کنیم در ۲ هفته پایانی نتایج مناسبی کسب کنیم تا به آنچه استحقاق‌اش را داریم، برسیم.

او در مورد اتفاقات داوری دیدار برابر فجرسپاسی ابراز کرد: متاسفانه داوران در دیدارهای حساس بیشتر به دنبال مدیریت کردن بازی هستند و حالا که نوبت ما شده، از گرفتن پنالتی‌های واضح نیز پرهیز می‌کنند. مگر می‌شود حتی یکی از سه صحنه مشکوک نیز پنالتی نباشد؟ در حالی که چند کارشناس بر اشتباه محرز داور صحه گذاشته و به همین سادگی سه امتیاز ارزشمند را از یک مدعی می‌گیرند و به مدعی دیگر هدیه می‌دهند.

سرمربی هوادار ضمن درخواست از نهادهای نظارتی برای ورود به بحث داوری در دو هفته پایانی لیگ یک عنوان کرد: انتظار ما به‌عنوان بخش خصوصی و یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر از نهادهای نظارتی چیزی جز نظارت جدی‌تر بر عملکرد داوران در دیدارهای پیش رو نیست؛ اگرچه داوران زحمات بسیاری می‌کشند، اما واقعیت این است که تاثیر منفی زیادی روی نتایج ما در این فصل گذاشته‌اند.

تگ ها


رضا عنایتی دسته یک هوادار تهران فوتبال ایران فوتبال