عنایتی: به شفر باید تا نیم فصل زمان داد

کاپیتان سابق استقلال می گوید مهمترین مشکل این تیم روحی است. رضا عنایتی گفت: مشکل استقلال فراتر از مشکل ......

کاپیتان سابق استقلال می گوید مهمترین مشکل این تیم روحی است.

رضا عنایتی  گفت: مشکل استقلال فراتر از مشکل است. نداشتن روحیه بزرگترین مشکل استقلال است و بازیکنان استرس دارند. استقلال 20 دقیقه اول خوب است ولی بازیکنان بعد از این دقایق از شرایط نرمال خارج می شوند.  

او ادامه داد: هواداران ناراحت هستند و می دانیم چقدر نگران هستند. مطمئن هستم با مدیریت کردن این شرایط درست می شود. چند تا بازیکن با کیفیت خارجی باید جذب شود،  مخصوصا یک تمام کننده نیاز است که بتواند توپ ها را وارد دروازه کند. اگر هم مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم. (با خنده)

کاپیتان سابق استقلال در پاسخ به این سوال که اگر او مدیرعامل استقلال بود آیا کادرفنی را تغییر می داد و یا آن را تقویت می کرد هم گفت: هر اتفاقی برای یک تیم می افتد سرمربی مسئول آن اتفاق است. یک وقت سرمربی نیاز می بیند مربی را اضافه کند که باید اعلام نیاز کند. من علاقه ای به مدیریت ندارم ولی من باشم تا نیم فصل زمان می دهم و در نیم فصل هم احساسی تصمیم نمی گیرم. انشالله با آمدن شجاعیان و مصدومان شرایط بهتر شود و تیم از این وضعیت خارج می شود.

او در پایان گفت: تیمی که خود سرمربی می بندد، تمام مسئولیتش با او است. استقلال هوادار دارد و وقتی آنها عصبی بشوند تصمیم ها ضرب الاجلی تر می شود. هواداران باید بدانند ما بی تفاوت نیستیم و مثل آنها از این اتفاق ها ناراحتیم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال