عنایتی: تنها امتیاز مثبت داور این بود که می‌خندید

سرمربی تیم فوتبال مشکیپوشان مدعی شد تیمش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز به غیر از ۱۰ دقیقه ابتکار عمل را در دست داشته است ......

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان مدعی شد تیمش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز به غیر از ۱۰ دقیقه ابتکار عمل را در دست داشته است.

رضا عنایتی پس از تساوی بدون گل مشکی‌پوشان مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: ما فقط 10 دقیقه در نیمه دوم دچار فراموشی شدیم، اما در کل بازی در اختیار ما بود و حریف موقعیتی مقابل ما نداشت و دروازه‌بان‌مان هیچ عکس‌العملی نشان نداد.

وی ادامه داد: ما هفت هشت موقعیت خوب گلزنی را در این بازی از دست دادیم، اما این طبیعت فوتبال است. من باید یک تشکر خیلی خیلی ویژه هم از تماشاگران‌مان انجام دهم که امروز از تیم ما حمایت کردند و تمام تمرکز خود را روی حمایت از تیم گذاشتند. شما دیدید هیچ بی‌احترامی در ورزشگاه به هیچ‌کس صورت نگرفت و طرفداران فقط تیم خود را تشویق کردند.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان با ابراز امیدواری از اینکه بتوانند در ادامه لیگ هم بتوانند در ورزشگاه مدرن امام رضا (ع) بازی کنند، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در ادامه لیگ بتوانیم مزد حمایت تماشاگران‌مان را بدهیم.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است تیمش بتواند در لیگ برتر بماند، یادآور شد: ما شرایط را درک می‌کنیم، اما ایمان دارم با شرایط فنی که بازیکنانم دارند، اگر کمی به لحاظ روحی بالا بیایند به امید خدا می‌توانیم در لیگ بمانیم. ما باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا یک شگفتی را رقم بزنیم. من مطمئنم با این شرایطی که بازیکنانم دارند، در لیگ برتر خواهیم ماند.

عنایتی درباره اینکه از 27 امتیاز باقیمانده تا پاین لیگ به نظر او چند امتیاز را تیمش می‌تواند کسب کند، گفت: اگر به من باشد که دوست دارم تمام امتیازات باقیمانده را بگیرم! قرار نیست پیش‌بینی کنیم اگر تمام پیش‌بینی‌های ما درست بود از الان به شما می‌گفتم که در لیگ باقی می‌مانیم یا سقوط می‌کنیم.

وی افزود: ما باید تلاش کنیم و همدل‌ باشیم، چون هر اتفاقی قرار بوده برای تیم ما بیفتد در نیم‌فصل اول افتاده است. شما می‌دانید در نیم‌فصل نخست خیلی راحت‌تر می‌شود امتیاز جمع کرد، چون تیم‌ها هنوز به شرایط خوب خود نرسیده‌اند. به طور مثال تیم پارس جنوبی الان شرایط خوبی ندارد، اما اندوخته خوبی از نیم‌فصل اول جمع کرده است. ما الان باید تلاش کنیم تا نتایج نیم‌فصل اول را جبران کنیم. ما باید برای تمام بازی‌ها برنامه داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان در مورد اینکه چرا بازیکن عراقی از این تیم جدا شد، گفت: این بازیکن به دلیل اینکه کارت بازی‌اش صادر نشد نتوانستیم از او استفاده کنیم و به همین دلیل مجبور شد از جمع ما جدا شود، ضمن اینکه همین جا باید از شهردار مشهد هم تشکر کنم. او امروز به رختکن ما آمد و امیدوارم همین حمایت‌ها تا پایان لیگ ادامه داشته باشد.

عنایتی در مورد عملکرد مهاجم گرجستانی مشکی‌پوشان، گفت: او آن چیزی که انتظار داشتیم را برآورده کرد، اما برای جا افتادن یکی دو بازی فرصت می‌خواهد. امیدوارم در ادامه بهتر شود، اما در کل از عملکرد او راضی‌ام.

وی راجع به نیمکت‌نشینی برخی از بازیکنان اصلی‌اش در این دیدار، گفت: من اعتقادی به ترکیب ثابت ندارم. هر بازی ترکیب خاص خودش را دارد. شاید در یک بازی براساس ارنجی که داریم، بهترین بازیکن‌مان هم بیرون بنشیند. اعتقاد من این است و برایم مهم نیست چه کسی در بازی قبلی چه کار کرده، ما براساس توانایی خودمان و شرایط تیم حریف ارنج می‌کنیم.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان در مواجه شدن با سؤال خبرنگاری که در مورد عملکرد تیم داوری دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی سؤال پرسید، یادآور شد: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم. این صدای من که گرفته به خاطر همین داور است. تنها امتیاز مثبتی که آقای داور داشت، این بود که فقط می‌خندید. من خیلی چیزها از این خنده‌ها یاد گرفتم!

عنایتی راجع به منتفی شدن حضور امیر حاج‌رضایی در تیم مشکی‌پوشان گفت: من خودم دیشب خبرش را خواندم، اما سعی می‌کنیم منتفی نشود. «حاج امیر» جزو با دانش‌ترین آدم‌های فوتبال ایران است و ما همچنان تلاش می‌کنیم او را به تیم‌مان اضافه کنیم. می‌گویند آمدن حاج رضایی منتفی شده است، اما ما باز هم جلسه می‌گذاریم تا بتوانیم او را راضی کنیم که به مشکی‌پوشان بیاید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه «آیا مشکلاتش با باشگاه استقلال حل شد یا همچنان از این باشگاه بدهی دارد؟»، اضافه کرد: مشکلم حل که نشد هیچ، حساب‌های‌مان را هم بستند. من الان هم ممنوع‌الخروجم، هم ممنوع‌الورودم و هم ممنوع‌الهمه‌چیز! ما به‌خاطر پولی که نگرفتیم، باید مالیات بدهیم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال