عنایتی: خیلی ها دوست نداشتند هوادار صعود کند

رضا عنایتی سرمربی هوادار می گوید خیلی ها دوست نداشتند این تیم به لیگ برتر صعود کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رضا عنایتی در مورد صعود هوادار به لیگ برتر گفت: من در این صعود دست خدا را دیدم و به وضوح دیدم شاید خیلی ها دوست نداشتند هوادار به لیگ برتر صعود کند. ما تیمی بودیم که با تعداد نفرات خیلی کم کارمان را دنبال کردیم ولی به معنی واقعی کلمه همدلی را این تیم دیدم. شاید تمام نفرات ما از مدیریت گرفته تا بازیکنان، کادرفنی، رسانه، تدارکات و پزشکی باشگاه به ۳۵ نفر هم نمی رسید اما یک مجموعه همدل بودیم که هر کس در جایگاهی که بود تلاش می کرد باری از روی دوش تیم بردارد.


او ادامه داد: ما بعد از مسائلی که برای اسپانسرمان رخ داد، به معنی واقعی مشکلات را احساس کردیم اما من برخلاف خیلی ها هرگز نخواستم این مشکلات رسانه ای شود. من به عنوان کسی که در راس کار بودم و تمام همکارانم در این تیم دنبال بهانه جویی نبودیم و به همین دلیل یک درصد از مشکلاتی که تیم ما داشت را کسی نمی داند. در این چند ماه سخت دست مان را به زانو گرفتیم و تلاش کردیم مشکلات تاثیری در نتیجه گیری ما نداشته باشد.


سرمربی هوادار در مورد شرایط لیگ یک در فصلی که گذشت هم گفت: می توانم به جرات بگویم کیفیت لیگ یک از فصل پیش بسیار بهتر بود. فصل قبل سه تیم مس رفسنجان، مس کرمان و آلومینیوم خرج خود را از تیم های دیگر جدا کرده بودند و وقتی ما نیم فصل هوادار را در اختیار گرفتیم، با وجود اینکه نتایج بسیار خوبی کسب کردیم ولی نتوانستیم اختلاف امتیاز را از بین ببریم. اما در فصلی که گذشت تا همین سه چهار هفته پایین شش هفت تیم شانس صعود داشتند و خودتان دیدید که در پایان بازی ها ۳ تیم هم امتیاز بودند و بر اساس تفاضل گل تیم های صعود کننده مشخص شد. من فکر می کنم به گواه کارشناسان و کسانی که لیگ یک را دنبال کردند حداقل حق هوادار صعود بود و من با احترام به فجر سپاسی می گویم که ما می توانستیم حتی قهرمان شویم.
رضا عنایتی در مورد آینده تیم فوتبال هوادار هم گفت: انشاالله تا آخر هفته تکیلف مشخص می شود و با چند نفر در حال مذاکره هستیم.  تلاش مان این است که برای تیم حامی مالی بگیریم اما اگر نشد مجبوریم تیم را واگذار کنیم. من یک نفره توان پرداخت هزینه های باشگاه را ندارم، من مدیر نبودم و فصل قبل هم ناخواسته در این مسیر افتادم. دوست دارم کار سرمربیگری کنم و این چیزی است که برای آن ساخته شده ام. با این حال تمام تلاش مان این است رنگ قشنگی که در لیگ یک ایجاد کردیم را در لیگ برتر هم داشته باشیم و یک تیم شایسته روانه این مسابقات کنیم.


او در مورد پیش بینی اش از قهرمان جام حذفی هم گفت: خب بر کسی پوشیده نیست که من علاقه زیادی به استقلال دارم و امیدوارم این تیم جام قهرمانی را بالای سر ببرد و دل هوادارنش را شاد کند. اما بازی امشب یک نکته خیلی مهم دارد، اینکه هم جواد نکونام و هم فرهاد مجیدی از مربیان جوان فوتبال هستند و مطمئنا این تغییر نسل در راه پیشرفت فوتبال ایران مهم و مفید است. این نکته ای است که من را خوشحال می کند و نسل جوان مربی ها می تواند خیلی به پیشرفت فوتبال کمک کنند.
عنایتی در پایان در مورد صحبت های امیر قلعه نویی در پایان بازی استقلال برابر گل گهر که حسابی خبرساز شد هم گفت: من راستش بازی را دیدم و ۲ تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتم. با توجه به شناختی که از امیر خان دارم حرف ایشان قطعا فوتبال بوده است. به حال امیر خان پرافتخارترین مربی حال حاضر ایران است و طبیعی است ایشان چیزهایی را در فوتبال دیده است که شاید من رضا عنایتی آن را هنوز ندیده باشم.

تگ ها


رضا عنایتی دسته یک هوادار تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال