عنایتی: ریخت و پاش نمی‌کنیم

سرمربی هوادار تاکید کرد بدون هزینه‌های گزاف اقدام به جذب نفرات با کیفیت می‌کنند....

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی در ابتدا به موضوع واگذاری امتیاز باشگاه هوادار به هولدینگ بازرگانی معصومی پرداخت و گفت: پس از هفته‌ها مذاکره با نهادها و افراد گوناگون در نهایت ۱۰۰درصد سهام باشگاه هوادار را به مجموعه‌ای واگذار کردیم که رویکرد منطقی و اصولی دارند.

او ادامه داد: مالکیت جدید مجموعه هوادار، خوشبختانه فشار کار مدیریتی که در فصل گذشته به اجبار روی بنده بود را از روی دوش‌مان برداشت و در حال حاضر تمام تمرکزمان روی مسائل فنی مجموعه است و جا دارد از جناب آقای معصومی مجددا و برادرانه قدردانی شود.

سرمربی تیم هوادار در خصوص عملکردشان در فصل نقل و انتقالات و شایعاتی که طی روزهای اخیر پیرامون جذب بازیکنان متعدد در فضای مجازی مطرح شده است، ابراز کرد: به‌صورت طبیعی وقتی مالکیت مجموعه‌ای آن هم در بالاترین سطح فوتبال ایران تغییر می‌کند، نگاه دوستان فوتبالی چند وقتی به عملکرد اقتصادی باشگاه مورد نظر معطوف می‌شود که نمونه‌‌های زیادی برای آن وجود دارد.

عنایتی اضافه کرد: بگذارید خیال همه را راحت کنم؛ مالکیت جدید باشگاه هوادار اصلا و ابدا اهل بریز و بپاش نیست و کاملا مباحث مالی مربوط به باشگاه را سیاست‌گذاری کرده است. مجموعه ما هیجان‌زدگی دوستان‌مان در حوزه های گوناگون را رصد کرده و درک می‌کند.

او یادآور شد: در باشگاهی که فصل اول ورودش به لیگ برتر را تجربه می‌کند و در فاز اول برنامه‌هایش به دنبال تثبیت جایگاه خود در این عرصه بوده، هزینه تراشی معنایی ندارد. کافی است عملکرد مالی و نقل و انتقالاتی دو باشگاه صنعتی که در دو سال گذشته به لیگ برتر صعود کرده‌اند را بررسی کنید تا به این موضوع بیش از پیش واقف شوید که علی‌رغم صرف هزینه‌های بسیار سنگین در نهایت به بقا در لیگ برتر رضایت دادند و در فصل بعدی اما به میانه‌های جدول آمدند؛ از این موارد می‌توانیم مثال‌های زیادی بزنیم.

سرمربی هوادار تصریح کرد: تیم ما در فصل نخست حضور در لیگ برتر ضمن قدردانی از تمام بازیکنانش در فصل گذشته که با غیرت مثال‌زدنی‌شان حماسه صعود را آفریدند، قرارداد بیش از ۱۰ بازیکن خود را تمدید کرده و آهسته و پیوسته به دنبال یارگیری است که البته در رقابت با هشت باشگاه صنعتی و سنتی که از سرمایه ملی ارتزاق می‌کنند و ارقام نجومی برای جذب بازیکنان مدنظر خود می‌پردازند، به‌عنوان بخش خصوصی قطعا کار دشواری در پیش دارد، اما با توجه به هدفی که تعیین شده نگرانی وجود ندارد.

عنایتی تاکید کرد: نسخه لیگ برتری هوادار ترکیبی از برترین بازیکنان فوتبال پایه در کنار تلفیقی از بازیکنان فصل گذشته و بازیکنان باتجربه لیگ برتری است که در چند روز آینده و با جذب چند بازیکن با کیفیت دیگر، به آن ترکیبی که از ابتدا مد نظرمان بوده نزدیک‌تر خواهد شد.

او در خصوص روند آماده‌سازی تیمش گفت: از روز سه‌شنبه تمرینات تیم آغاز شده و هفته آینده با جذب چند بازیکن دیگر برپایی دو اردوی تدارکاتی با فاصله چند روزه در دستور کار قرار دارد. پس از آن نیز دیدارهای دوستانه با کیفیتی در برنامه است که ان‌شاالله بتوانیم با آمادگی بالایی از همان هفته نخست وارد رقابت‌ها شویم.

سرمربی هوادار یادآور شد: با توجه به پروسه اداری انتقال سند باشگاه که به‌طور طبیعی مقداری زمان می‌برد، به زودی و از سوی مالک جدید مجموعه که به شدت دلسوز، دغدغه‌مند و کاربلد است، ترکیب جدید هیئت مدیره و مدیرعامل رسما منصوب و معرفی خواهند شد.

تگ ها


رضا عنایتی دسته یک هوادار تهران