عنایتی: استقلال قهرمان زندگی من است

مهاجم سابق استقلال از کاپیتان خود در دوران بازیگری حمایت و اعلام کرد او هرگز قصد توهین به هواداران این تیم را نداشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمود فکری روز گذشته اعلام کرد که اگر لیگ برتر شروع نشود پرسپولیس باید به عنوان قهرمان معرفی شود که این موضوع خشم هواداران استقلال را در پی داشته است. 

رضا عنایتی در واکنش به این اتفاق گفت: محمود فکری از با تعصب ترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال بود که همه نمایش های درخشان او علاقه اش به این تیم را یادشان هست و مطمئنا اتفاقی که رخ داده سوء تفاهم بوده است. 

او ادامه داد: محمود فکری در یک برنامه زنده تلویزیونی در لحظه به سوال مجری جواب داده است و مطمئنا قصد بی احترامی به هواداران استقلال را نداشته است. او قبلا تعصب خود را به استقلال نشان داده است و الان نیازی به ثابت کردن آن ندارد و همه چیز یک سوء تفاهم بوده است. 

  
عنایتی در پاسخ به این سوال که اگر او بود چطور به این سوال جواب می داد هم گفت: قهرمان زندگی من استقلال است و در این هیچ تردیدی نیست. بعدهم اگر قرار باشد لیگ برگزار نشود  دلیلی ندارد تیمی به عنوان قهرمان مشخص شود و باید بازی ها بدون اعلام تیم اول تمام شود. این منطقی ترین راهی است که به ذهن من می رسد.

بیشتر بخوانید:
​سردار آزمون و پاسخ به علاقه ناپل
پاتوسی: لطفا کمک کنید باید به محل کارم برگردم
تونی اولیویرا: فغانی را هرگز نمیبخشم و فراموش نمی‌کنم! 

 

تگ ها


فوتبال ایران استقلال غلامرضا عنایتی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال