عنوانی که لیورپول از منچستریونایتد ربود؛ کلوپیج‌تایم به جای فرگی‌تایم

روزگاری گلزنی شیاطین سرخ در دقایق پایانی یا همان فرگی‌تایم امری اجتناب‌ناپذیر در فوتبال انگلیس بود ولی حالا لیورپول این عنوان را از منچستریونایتد ربوده و اکنون سرخ‌پوشان مرسی‌ساید قاتل بی‌رحم ثانیه‌های پایانی مسابقات هستند و در کلوپیچ‌تایم رقیبان خود را زمین‌گیر می‌کنند....

عنوانی که لیورپول از منچستریونایتد ربود؛ کلوپیج‌تایم به جای فرگی‌تایم

به گزارش مدال، به نظر می‌رسد که لیورپول قصد دارد پس از سه دهه سرانجام قهرمان لیگ انگلیس شود و در این راه در هر بازی تا سوت پایان بازی می‌جنگد. آنها شنبه برابر استون ویلا با گل دقیقه 94 «سادیو مانه» به پیروزی 2 بر یک رسیدند تا حالا شاگردان «یورگن کلوپ» در «فرگی‌تایم» خوش بدرخشند تا برخی به شوخی دقایق تلف شده را «کلوپیج‌تایم» بنامند.

در این فصل لیگ برتر انگلیس، سرخ‌پوشان مرسی‌ساید با گلزنی در پنج دقیقه پایانی سه دیدار توانسته پنج امتیاز کسب کنند که یکی از آن گلها، گل «جیمز میلنر» برابر لسترسیتی از روی نقطه پنالتی بود که برد 2 بر یک را برای شاگردان کلوپ به ارمغان آورد. منچسترسیتی نزدیک‌ترین رقیب سرخ‌ها در صدر جدول اما تنها سه امتیاز با گلزنی در دقایق پایانی کسب کرده تا در این فاکتور هم برتری با لیورپول باشد.

جالب اینکه «آدام لالانا» درباره گل‌های ثانیه پایانی لیورپول می‌گوید: «مانند حس ششم هستند! ما به این گلزنی‌ها ادامه می‌دهیم.»

بیشتر بخوانید:

طعنه سنگین مدیر لیورپول به همتای خود در منچستریونایتد

تگ ها


لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید منچستریونایتد شیاطین سرخ یورگن کلوپ سر الکس فرگوسن فرگی تایم کلوپیچ تایم لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان لیورپول منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال