عهدی: به برد نیاز داشتیم/ نفرزاده: فدراسیون با ما همکاری نکرد

سرمربی تیم والیبال پیکان، پس از پیروزی تیمش مقابل تیم آذرباتری ارومیه گفت: برای حضور در پلی آف به پیروزی نیاز داشتیم....

به گزارش خبرنگار مهر در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم پیکان با نتیجه سه بر صفر تیم آذرباتری ارومیه را شکست داد.

مرتضی عهدی، سرمربی تیم والیبال پیکان پس از پیروزی تیمش مقابل آذرباتری ارومیه گفت: با توجه به اینکه هر دو تیم در نیمه دوم جدول قرار دادیم برای راهیابی به مرحله پلی‌آف به این پیروزی نیاز داشتیم. با توجه به اینکه آذر باتری تیم جوان و با انگیزه‌ای است از ابتدا بازیکنانم بازی را محکم و طبق برنامه اجرا کردند.

وی ادامه داد: در ست سوم ابتدا، جلو بودیم، نیاز به تغییراتی داشتیم که در نهایت بازی گره خورد اما خوشبختانه پیروز شدیم. در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستند به ویژه پس از شکست مقابل تیم شهداب که عملکرد خوبی داشتند اما منجر به کسب نتیجه نشد بازیکنان از نظر روحی و روانی به هم ریختند. با کمک همکارانم بازیکنان را برای بازی امروز از نظر روحی و روانی آماده کردیم. برای بازی با سپاهان آماده می‌شویم.

فرهاد نفرزاده، سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه نیز پس از شکست تیمش مقابل پیکان گفت: بازی را با نتیجه ۳ بر صفر واگذار کردیم اما در ست نخست کاملاً برتری با تیم ما بود و تیم پیکان را در اختیار خودمان قرار دادیم اما در ادامه بازیکنان خارجی پیکان باعث آسیب دیدگی بازیکن ما شد، یک بازیکن دیگر نیز در بازی مقابل هراز دچار آسیب دیدگی شد. دو بازیکن نوجوان نیز در اختیار تیم نوجوانان در مسابقات کاشان است. عملاً دست ما خالی بود و فدراسیون نیز برای اضافه کردن بازیکن به لیست ما هیچ کمکی نکرد، این شرایط به تیم ما آسیب زد.

وی ادامه داد: در ست سوم عملکرد خوبی داشتیم و شرایط پیروزی نیز بود اما سرویس پیکان کار را سخت کرد و پیکانی‌ها باتجربه خود توانستند پیروز شوند.

تگ ها


والیبال تیم والیبال پیکان فرهاد نفرزاده