عوارض لگد ناجوانمردانه گلر بحرین بعد از ۲۷ سال!

علی دایی در مورد بستری شدن در بیمارستان نیکان و هم چنین عمل جراحی که پشت سر گذاشت در صفحه شخصی اش به مخاطبان توضیح داد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، او در پیامی که به همین منظور منتشر کرد ابتدا از مردم به خاطر پیگیری شرایط جسمی اش تشکر کرد و در ادامه گفت: عمل جراحی که به تازگی انجام دادم بر می گردد به ضربه ای که دروازه بان بحرین در بازی های آسیایی هیروشیما در سال ۱۹۹۴ به شکمم وارد کرد و مجبور شدم در ژاپن جراحی کنم. یک سال بعد از آن اتفاق هم جراحی شدم و اکنون برای سومین بار از همان ناحیه مورد عمل جراحی قرار گرفتم و خوشبختانه حالم خوب است. تشکر می کنم از دکتر تابش، دکتر زمانی و دکتر رزمجو و سایر کادر پزشکی بیمارستان نیکان که برایم زحمت کشیدند.  

جالب اینکه علی دایی در پستی که به همین منظور منتشر کرده تصویر برخورد دروازه بان تیم ملی بحرین با خودش را منتشر کرده؛ در صحنه ای که دروازه بان تیم ملی بحرین به هوا می پرد و پایش را به سمت علی دایی پرت می کند به گونه ای که تصور می شود او یک رزمی کار است نه یک دروازه بان و برای تصاحب توپ اصلا نیاز به پرتاب این لگد نبود. بعد ازاین برخورد شدت مصدومیت علی دایی به گونه ای بود که همه را متاثر کرد و به سرعت در ژاپن مورد عمل جراحی قرار گرفت و همان طور که خودش اشاره کرد به خاطر شدت این ضربه علاوه بر جراحی که در ژاپن انجام داد دوبار دیگر مجبور به جراحی شده است که تازه ترین جراحی به چند روز قبل در بیمارستان نیکان تهران بر می گردد.

تگ ها


علی دایی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال