عکس نوشت؛ آقا کریم مرد شماره یک «شماره دوهای ایران»

کریم باقری با بیش از چهار سال سابقه روی نیمکت سرخ ها، بی تردید بهترین مرد دوم فوتبال ایران است....

به گزارش مدال، موضوع کریم باقری خیلی عجیب و قابل بحث است. کریم در سال‌های حضور برانکو در پرسپولیس به عنوان دستیار ویژه و معتمد او کار کرد. بعد از آمدن کالدرون هم در کادر فنی ماند و به کارش ادامه داد. گذشته از مسائل فنی خیلی‌ها حضور او را در کادر فنی پرسپولیس بسیار مهم و تاثیر گذار می‌دانند. باقری در این سال‌ها در تیم مثل یک عنصر نامرئی اما مهم عمل کرده و اجازه نداده حاشیه‌های بزرگ، تیم را به ورطه نابودی بکشانند. درباره او یک نکته اخیرا بارها تکرار شده. این که استقلالی‌ها معتقدند تیم‌شان در سال‌های اخیر چوب نبودن یکی مثل باقری روی نیمکت را خورده است.
خیلی‌ها معتقدند کریم بعد از سال‌ها کار در کنار برانکو و یک نیم فصل در کادر فنی کالدرون به جایی رسیده است که بتواند نفر اول نیمکت پرسپولیس باشد. شاید حرف غلطی هم نباشد. اما نکته اصلی درباره او این است که خودش فعلا چنین موقعیتی را در خودش نمی‌بیند. او بارها در پاسخ به این سوال که «چرا خودش سرمربی پرسپولیس نمی‌شود» گفته «فعلا برایم زود است!» .

موضوعی که نشان می دهد او بهترین مرد شماره دو در بین دستیاران فوتبال ایران است.به هر روی آقا کریم پرسپولیسی ها اگرچه در حال حاضر خودش را برای این کار آماده نمی‌بیند، اما به نظر می رسد دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد و او یک روز سرمربی پرسپولیس خواهد شد.

بیشتربخوانید:
جانشین کالدرون انتخاب شد

تگ ها


کریم باقری بهترین مرد شماره دو ایران اخبار پرسپولیس فوتبال ایران فوتبال