عکس نوشت؛ بن بست فتحی!

این روزها بیش‌از پیش شایعه جدایی امیرحسین فتحی از سمت مدیرعاملی استقلال به گوش می‌رسد. باید دید این شایعه چه زمانی رنگ واقعیت به خود می‌گیرد....

این روزها بیش‌از پیش شایعه جدایی امیرحسین فتحی از سمت مدیرعاملی استقلال به گوش می‌رسد. باید دید این شایعه چه زمانی رنگ واقعیت به خود می‌گیرد.

به گزارش مدال، امروز وزیر ورزش اعلام کرد که فتحی قطعا در پست خود با قدرت کارش را ادامه می دهد، به فاصله چند ساعت فتحی با یک خبرسازی جدید از ایتالیا مواجه شد. خبری که گازتا دلو اسپور اعلام کرد و آن این بود که استراماچونی در فرودگاه ممنوع الخروج شده و اجازه خروج ندارد. ( قبلا این رسانه نوشته بود استرا در ایران زندانی شده است ). این خبر بلافاصله با موضع باشگاه استقلال مواجه شد که اعلام کرد اصلا استراماچونی مرخصی نداشته که برود و نیاید!
به نظر می رسد امیر حسین فتحی در بن بست گیر کرده است، بن بست جاده ای به سمت ایتالیا! 
او نمی داند با استرایی که بنا را بر ناسازگاری گذاشته چه باید بکند. البته رفتن استراماچونی به سادگی هم نیست، اواگر بخواهد برود باید غرامت سنگینی به استقلال بدهد اما اگر استقلال او را اخراج کند باید هزینه بسیار سنگینی به وی بدهد. 
به هر حال او در مخمصه بزرگی گرفتار شده است. دیروز هواداران استقلال با دست به دست کردن این عکس زیر آن می نوشتند: فتحی در بن بست!
مدیر عامل استقلال روزهای سختی را سپری می کند.

بیشتر بخوانید:

سلطانی فر:تغییر مدیرعامل استقلال را از شما می‌شنوم

تگ ها


امیرحسین فتحی اختلاف فتحی استراماچونی استعفای فتحی امیر حسین فتحی فتحی استقلال جدایی فتحی از استقلال