عکس‌نوشت / جنگ بیرانوند با آقای لابی

بیرانوند به اندازه‌ای در این چند فصل درخشید تا سرانجام AFC را به انتخابش به‌عنوان نامزد بهترین بازیکن سال آسیا در سال 2019 متقاعد کند اما حالا خبر می رسد که گزینه نهایی کسی نیست جز اکرم عفیف....

به گزارش مدال، طبق روال هر سال، در ماه‌های پایانی سال 2019 میلادی کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزدهای نهایی برترین‌ها را در بخش‌های مختلف اعلام کرد که بدون‌شک مهم‌ترین اتفاق در این لیست را می‌توان حضور علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس دانست. این دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی در کنار تومواکی ماکینو، دفاع باتجربه ژاپنی و عضو تیم اوراواردز و اکرم عفیف قطری از تیم السد، 3 نامزد نهایی دریافت جایزه برترین بازیکن سال 2019 قاره کهن هستند.اما حالا یک توئیت از سوی مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در فضای مجازی که اعلام کرد علیرضا بیرانوند به‌عنوان مرد سال آسیا انتخاب نشده و توپ طلا را به جای دیگری فرستاده‌اند. فوتبال ایران را دچار بهت و حیرت کرد.

تنها باید امیدوار بود که این خبر درست نباشد.به هرحال ناظمی پیش از این نیز اخباری مرتبط با فوتبال اعلام کرد که به حقیقت بدل نشده است. از جمله اینکه بعد از رفتن کی‌روش مدعی شد که ایران دنبال یک جانشین بزرگ‌تر است و با زیدان، مورینیو و کلینزمن مذاکره می‌شود اما درنهایت ویلموتس انتخاب شد!

به هر روی پیگیری های رسانه های ایرانی به این جا رسیده که مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارند دوباره توپ طلا را به یک قطری بدهند و آن یک نفر کسی نیست جز اکرم عفیف .بازیکن منفوری که به خاطر حضور در جام خلیج‌فارس در این مراسم حضور ندارد و جالب این که AFC با پذیرفتن این غیبت قرار است جایزه را برای این بازیکن پست کند!

بیشتر ببینید:

عکس نوشت/پنجه شیخ در آستین استقلال

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران جنگ بیرانوند با عفیف بیرانوند بهترین بازیکن آسیا نشد مرد سال فوتبال آسیا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال