عکس نوشت/دور دنیا در ۸۰ روز با پول یامفت استقلال!

پروپیچ با این حجم پولی که از استقلال گرفت بابت بازی نکردن، احتمالا تا آخر عمرش دنیا رو می‌چرخه ....

محمد سررشته داری
به عکس های اینستاگرام ماه های اخیر پروپیچ دقت کنید، در تمام دو سال گذشته در حال گشت و گذار بوده و خوش گذرانی . عیبی هم ندارد ما بخیل نیستیم، حتی اگر دور دنیا را هم گشته باشد ملالی نیست. مخصوصا این روزها و با این قیمت عجیب و غریب دلار که تا همین شمال خودمون هم دیگه نمی تونیم بریم چه برسه به چرخیدن دور دنیا. 
با این وجود اما یک مورد خیلی دلمان را می سوزاند و آن اینست که این حجم از عشق و حال پروپیچ از بی درایتی مدیران کشور ما به وجود آمده . پروپیچ نه تنها یک سال تمام بدون آنکه زحمتی بکشدپول قراردادش را می گیرد، بلکه جریمه تاخیرش را هم می گیرد در حالی که او با افشارزاده هماهنگ کرده بود که تنها با سی هزار دلار توافق کند و برود! حالا در حدود 400 هزار دلار می گیرد می دانید چرا؟
چون مدیران به صورت متوالی پشت هم نیستند، آنها تعهدات یک دیگر را قبول نمی کنند و با خود می گویند چرا پول را به کسی بدهیم که بازیکن مدیر دیگری بوده است؟ 
در واقع همه اینگونه فکر می کنند. خصوصی که نیست مال خودشون باشه و حواسشون باشه که 30 هزار دلار 400 هزار دلار نشه! 
یکی پیدا میشه و از منبع ارز نیمایی 500 هزار یورو می ده آخرش دیگه! کی به کیه؟ مثل بودیمیر، مثل برانکو ، مثل شفر . 
مهم اینه که وقتی قراره پول پرداخت بشه خودشون مدیر نیستند دیگه یک نفر دیگر مدیره!
به هر حال پروپیچ با این حجم پولی که از استقلال گرفت بابت بازی نکردن، احتمالا تا آخر عمرش دنیا رو می چرخه و به همین دلیل میگیم برای کمتر حرص خوردن از دست مدیران بی خیالمون بهتره صورت مسئله رو پاک کنیم، یعنی پروپیچ رو آنفالو کنیم!

بیشتر بخوانید:

منزوی: مشکل پروئیچ حل نشود نمی‌توانیم قرارداد بازیکنان را ثبت کنیم

 

 

تگ ها


پروپئیچ پروپیچ پرونده پروپئیچ محمد سررشته‌داری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال