عکس نوشت؛ همه ما شیخ دیاباته هستیم!

از حاشیه تمرین دیشب استقلال، یک تصویر جالب منتشر شده. تصویری که بازیکنان استقلال به الاهلی پیام می دهند، همه ما می توانیم در بازی دوشنبه، مثل دیاباته گلزن باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شیخ دیاباته مهاجم گلزن استقلال بعد از اینکه در بازی با نفت مسجدسلیمان دچار مصدومیت شد، چند بازی حساس از جمله دربی تهران و الشرطه عراق را از دست داد و تلاش های تیم پزشکی برای رساندن او به دیدار حساس با الاهلی عربستان هم بی ثمر بود.


وقتی مشخص شد دیاباته حداقل تا دو هفته دیگر شرایط بازی کردن ندارد، با درخواست مرخصی او موافقت شد تا برای مدتی به فرانسه برود و کار درمانی روی چهارسر ران مصدومش را در کنار خانواده پیگیری کند.


در غیاب دیاباته و غیبت احتمالی مهدی قائدی، طبعاً فرهاد مجیدی در خط حمله با کمبود مواجه است و به جز ارسلان مطهری، مهره قابل اعتماد دیگری برای گلزنی ندارد اما در این عکس، میلاد زکی پور، وریا غفوری، مسعود ریگی، علی دشتی و نیکولای بودروف به همراهی بهزاد غلامپور با تکرار حرکت شادی گل شیخ دیاباته، به الاهلی می گویند که استقلال حتی بدون این مهاجم ۱۹۴ سانتی متری هم زهردار و گلزن است. این همان حرکتی است که در دربی، علی علیپور رو به تماشاگران استقلال انجام داد و بابت آن کارت زرد هم گرفت.


دیاباته در این فصل با گل های حساس و شادی بعد از گل جالبش، به سرعت در میان تماشاگران محبوب شده است.

بیشتر بخوانید:

دیاباته آخر هفته بعد در تهران

مبلغ قرارداد شیخ دیاباته لو رفت

 

 

تگ ها


استقلال تهران دیاباته فوتبال ایران ووریا غفوری مهدی قایدی شیخ دیاباته استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال