عکس نوشت/ چند کالدرون در راه ایران؟

کالدرون هم مثل شفر می خواهد فرزندش را به کادر فنی تیمش بیاورد!...

کالدرون امشب به ایران می آید تا مربی پرسپولیس شود. امیدواریم باشگاه با کالدرون به توافق برسد و البته از برانکو هم در میان هواداران پرسپولیس محبوب تر شود اما واقعیت این است که در کنار خبر حضور کالدرون خبر دیگری هم آمد که کمی سگرمه هایمان را به هم دوخت!
کالدرون هم مثل شفر می خواهد فرزندش را به کادر فنی تیمش بیاورد!
البته پسر کالدرون مدرک مربیگری دارد اما کیست که نداند، از این مدرک ها همینجا در ایران ده ها و صد ها و هزاران داریم و آنچه کالدرون کوچک را همراه کالدرون بزرگ به ایران می آورد مدرکش نیست بلکه نسبت فامیلی است. 
همانطور که وینفرد ساشا را آورد و سالی یک میلیارد برایش می گرفت. همانطور که برانکو زلاتکو را آورد. همانطور که دایی، محمدشان را آورد، همانطور که امیر قلعه نوعی هوتن را فرستاد داخل زمین و می خواست فوتبالیستش کند. همانطور که پروین محمدشان را فرستاد. 
حالا نمونه های وطنی را می شود قبول کرد ، به هر حال هر پدری ممکن است بکوشد فرزندش در شغل خودش رشد کند اما نمونه های خارجی دیگر خیلی زیاد شده اند. 
حالا نوبت کالدرون شده لابد/. به هر حال از ما گفتن، کاری نکنید که بعد از چند وقت مثل ساشا، اتهام دلالی به او بزنید و کل دستاوردهایش را زیر سوال ببرید! البته این سکه روی دیگری هم دارد. کالدرون کوچک ممکن است یک مربی درست و حسابی و کاربلد از آب دربیاید، و خاطره خوبی از خودش بر جای بگذارد. باید منتظر ماند و دید...

بیشتر بخوانید:

باشگاه پرسپولیس رسما حضور کالدرون در تهران را تایید کرد

 

تگ ها


انتخاب سرمربی پرسپولیس دستیار کالدرون محمد سررشته‌داری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال