عیادت بیرانوند از دروازه‌بان مصدوم پرسپولیس + عکس

پس از مصدومیت شدید امیرحسین بیات دروازه‌ بان جوان پرسپولیس در دیدار تدارکاتی برابر چوکا، علیرضا بیرانوند به عیادت وی رفت...

به گزارش مدال، امیرحسین بیات دروازه ‎بان جوان پرسپولیس روز گذشته در جریان بازی دوستانه با چوکا به شدت مصدوم و راهی بیمارستان شد.
در همین راستا امروز علیرضا بیرانوند در بیمارستان حاضر شد و به عیادت هم تیمی جوان خود رفت.
بیات درباره وضعیت خود گفت: دیروز بازی دوستانه داشتیم و بعد از برخوردی که با بازیکن حریف داشتم برای دقایقی همه چیز از یادم رفت و خودم خیلی نگران بودم که چرا نمی‌توانم اتفاقات بازی را به خاطر بیاورم.
او ادامه داد: روزهای قبل را خوب به یاد می‌آورم و می‌دانم که دو روز پیش با نساجی بازی داشتیم و من هم روی نیمکت بودم. اما هنوز از بازی دیروز چیز زیادی یادم نمی‌آید و فقط اطرافیان به من گفتند که بازی را ۴-۱ برده‌ایم و من هم ۸۰ دقیقه بازی کرده‌ام. این را یادم است که تعداد بازیکنان پرسپولیس به ۱۱ نفر نمی‌رسید و ما دو بازیکن کمکی از تیم حریف گرفتیم ولی چیزی از بازی در ذهنم نیست.

بیات اضافه کرد: بخاطر این موضوع خیلی ناراحت بودم اما پزشکان گفتند که حافظه کوتاه مدت من آسیب دیده و با گذشت چند روز همه چیز به حالت عادی خود برمیگردد.
دروازه‌بان جوان پرسپولیس گفت: از همه هواداران و همینطور مسئولان باشگاه و کادر پزشکی تیم که پیگیر وضعیت من بودند تشکر می‌کنم. افتخار می‌کنم که در چنین خانواده بزرگی هستم و امیدوارم لطف‌شان را خیلی زود در زمین جبران کنم.
با تشخیص پزشکان، بیات امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

گلایه باشگاه نفت آبادان از مذاکره سرخپوشان با آل‌کثیر

تگ ها


پرسپولیس امیر حسین بیات علیرضا بیرانوند بازی تدارکاتی چوکای تالش لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران علیرضا بیرانوند امیرحسین بیات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال