عیادت مسئولان وزارت ورزش از پادوانی

مسئولان وزارت ورزش و جوانان از مدافع برزیلی و مصدوم تیم فوتبال استقلال عیادت کردند ......

مسئولان وزارت ورزش و جوانان از مدافع برزیلی و مصدوم تیم فوتبال استقلال عیادت کردند.

به گزارش سایت مدال، ظهر امروز (یکشنبه) سیدمحمد شروین اسبقیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و مازیار ناظمی به عیادت لئاندرو پادوانی، مدافع برزیلی و مصدوم استقلال در مرکز جامع توانبخشی تهران رفتند. در این دیدار، ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان گرم‌ترین سلام‌های مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش را به مدافع مصدوم استقلال رساند و گفت: باشگاه استقلال باید حمایت‌های درمانی از پادوانی را ادامه دهد و اگر مطالباتی هم دارد، بپردازد.

اسبقیان نیز در این ملاقات با پزشک معالج پادوانی صحبت کرد و جویای احوال او شد. پزشک معالج مدافع استقلال، وضعیت عمومی و روند پیشرفت وی را خوب توصیف کرد، اما زمان بهبودی دقیق پادوانی را بسته به عوامل زیادی دانست که اظهارنظر قطعی در این مورد به زمان بیشتری نیاز دارد.

اسبقیان و ناظمی همچنین دقایقی با پادوانی همکلام شدند و از او خواستند به عنوان میهمان کشور ایران هرگونه کمی و کاستی را به اطلاع آنها برساند تا از طریق وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی در روند درمانی این بازیکن تسریع و تسهیل شود.

پادوانی نیز ضمن تشکر از وزیر ورزش گفت: این موضوع باعث بازگشت روحیه به من شد. از اینکه به اینجا آمدید و پیگیر حال من بودید بسیار ممنونم و امیدوارم به زودی سلامت خودم را به دست بیاورم.

 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال