عیسی مهارنشدنی؛ تاریخ سازی آل کثیر برای جام؟

مهاجم تازه وارد پرسپولیس خیلی زود توانسته خود را در تیم به عنوان یک ستاره تاثیرگذار بشناساند و اینبار با دبل خود شرایط را برای صعود تیم فراهم ساخته است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی علی علیپور، آنتونی استوکس و کریستین اوساگوآنا مهمترین دغدغه برای پرسپولیسی‌ها خط هجومی تیمش برای فصل آینده بود. خصوصا اینکه شهریار مغانلو به عنوان هدف اول خط حمله این تیم نیز عزم اروپا کرد. با این حال عیسی آل کثیر که از فصل گذشته نیز به دنبال حضور در پرسپولیس بود، به عنوان دیگر هدف تابستانی این تیم قراردادش را با سرخ‌ها به امضا رساند و توانست در جمع شاگردان یحیی گل محمدی حضور یابد.

آل کثیر در ترکیب پرسپولیس خیلی زود خود را جا انداخت و توانست برابر التعاون با گرفتن پنالتی شرایط را برای صعود تیم فراهم سازد. در ادامه نیز گل برابر لشارجه، شرایط را برای صدرنشینی تیم فراهم کرد. 

مهاجم تازه وارد سرخ‌ها با گل دقایق پایانی خود مقابل السد قطر، توانست تیم را یک گام دیگر به سمت صعود و هدف بزرگی که داشتند پیش ببرد. در نهایت نیز بازی با پاختاکور و گلی دیگر از شماره ۷۲ و بالا رفتن شانس صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا. 

عیسی که کم کم در ترکیب پرسپولیس مهارنشدنی به نظر می‌رسد و بهترین سود را از کمترین فرصت‌ها می‌برد. او برابر پاختاکور با دو گلی که به ثمر رساند، به نظر می‌رسد تا دستیابی به هدف تاریخی سرخ‌ها پیش خواهد رفت. باید دید او قادر است به چهار گلی که تاکنون زده اضافه کند و یک شگفتی بزرگ را با افزایش محبوبیش شکل دهد یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس تهران عیسی آل کثیر AFC Champions League فوتبال