غافلگیری سرمربی ترکیه‌ای تراکتور و دستیارانش

تراکتورسازی که قرار بود از ساعت ۱۴ امروز تمرین خود را زیر نظر سرمربی جدید خود برگزار کنند با توجه به جلسهمعارفه سرمربی ترکیهایو دستیارانش، ۳۰ دقیقه دیرتر تمرین امروز را آغاز کردند ......

 تراکتورسازی که قرار بود از ساعت ۱۴ امروز تمرین خود را زیر نظر سرمربی جدید خود برگزار کنند با توجه به جلسه معارفه سرمربی ترکیه‌ای و دستیارانش، ۳۰ دقیقه دیرتر تمرین امروز را آغاز کردند.

به گزارش سایت باشگاه تراکتورسازی، در این تمرین که قرار بود پشت درهای بسته برگزار شود، استقبال قابل توجه به هواداران باعث شد که با موافقت این مربی، هواداران اجازه حضور در تمرین پیدا کنند. استقبال هواداران از این تمرین و تشویق های آن‌ها باعث غافل‌گیری مربیان ترکیه‌ای شد.

مندز مربی دروازه‌بانان تیم اطلاعات خود را درباره گلرها در اختیار مربی جدید قرار داد و با همکاری وی تمرین امروز دروازه‌بانان را مدیریت کردند. ارطوعرول ساعلام با یکی از هواداران معلول که قصد گرفتن عکس یادگاری داشت، عکس گرفت. مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه در محل تمرین  تیم حاضر شد و عملکرد تیم را زیر نظر گرفت. علیرضا پژمان به عنوان دستیار بومی، کادر فنی ترکیه‌ای را همراهی کرد. 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال