غایبان پرسپولیس و استقلال در دربی مشخص شدند

دربی ۹۰ در حالی هفته آینده برگزار می‌شود که سرخابی ها چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارند....

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در حالی به مصاف پرسپولیس می‌رود که به احتمال زیاد تعدادی از بازیکنانش را برای این دیدار در اختیار نخواهد داشت.

فرشید باقری یکی از این بازیکنان است که به دلیل مصدومیت از ناحیه پا به طور قطع غایب اصلی آبی‌ها در شهرآورد پایتخت خواهد بود.

مهدی قائدی بازیکن تیم فوتبال استقلال نیز این روز‌ها از ناحیه مچ پا با مصدومیت روبرو شده و زیر نظر پزشکان، فیزیوتراپی می‌کند تا بتواند آمادگی خود را به دست بیاورد و به دربی هفته آینده برسد.

شیخ دیاباته هم پس از رهایی از پارگی عضله پا با آسیب دیدگی از ناحیه دنده روبرو شده و در صورتی که میزان درد این بازیکن بالا باشد احتمال دارد به دربی نرسد.

روزبه چشمی هم به دلیل عدم آمادگی و دیر اضافه شدن به تمرینات آبی پوشان احتمال دارد در دربی حضور نداشته باشد مگر اینکه استراماچونی تصمیم دیگری بگیرد و از چشمی در این بازی حساس استفاده کند.

فرشید اسماعیلی هم که در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان کارت قرمز گرفته در صورت رد شدن اعتراض استقلالی‌ها به این کارت قرمز، در دربی غایب خواهد بود.

همچنین پرسپولیسی‌ها برای دیدار با استقلال محرومی ندارند، اما کمال کامیابی نیا  همچنان مصدوم است و به این دیدار نخواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

سهمیه هواداران برای دربی ۵۰-۵۰ شد/ ساعت بازی تغییر کرد

 

تگ ها


غایبان دربی ۹۰ دربی 90 پرسپولیس استقلال پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال