غایبان 400 میلیاردی النصر مقابل ذوب‌آهن

النصر در غیاب 4 بازیکن خارجی سرشناس خود به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت....

النصر در غیاب 4 بازیکن خارجی سرشناس خود به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت.

النصر در شرایطی مقابل ذوب‌آهن به میدان خواهد رفت که 4 بازیکن خارجی خود را به دلیل قوانین لیگ قهرمانان آسیا در این دیدار در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، النصر فردا در شرایطی مقابل ذوب‌آهن قرار خواهد گرفت که 4 بازیکن خارجی سرشناس خود را در اختیار نخواهد داشت چرا که مطابق قوانین لیگ قهرمانان آسیا هر تیم حاضر در این بازی‌ها تنها مجوز استفاده از 4 بازیکن خارجی در این بازی‌ها را دارد.
برد جونز (استرالیا)، عبدالرزاق حمدالله (مراکش)، مایکون و جولیانو (برزیل) 4 بازیکن خارجی منتخب روی ویتوریا برای لیگ قهرمانان آسیا هستند و این مربی پرتغالی روی نام بازیکنانی چون برونو اووینی، پتروس (برزیل)، احمد موسی (نیجریه) و نورالدین امرابات (مراکش) برای این بازی‌ها قلم قرمز کشیده است.
این در حالی است که النصر برای خرید بازیکنی چون احمد موسی در تابستان سال جاری 16٫5 میلیون یورو به لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس پرداخت کرده و پتروس نیز در شرایطی از لیست آسیایی النصر خط خورده که تابستان امسال با پرداخت 5 میلیون یورو از سائوپائولو به عضویت این تیم درآمده است. نورالدین امرابات هم که با تیم ملی مراکش مقابل تیم ملی ایران در جام جهانی به میدان رفته بود نیز با مبلغی مشابه از واتفورد انگلیس راهی النصر شده است. این باشگاه عربستانی برای جذب این 3 بازیکن در تابستان 26٫5 یورو که با نرخ 15 هزار تومانی یورو معادل حدود 400 میلیارد تومان هزینه کرده و در کنار این سه بازیکن قید برونو اووینی مدافع میانی برزیلی که سابقه حضور در ناپولی را داشته و سومین فصل حضور خود در النصر را تجربه می‌کند زده است.