غایب بزرگ سپاهان در مصاف حساس با استقلال؟!

امیرقلعه نویی با توصیه پزشکان اجازه حضور روی نیمکت سپاهان در دیدار برابر استقلال را ندارد !...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان امروز از بیمارستان چمران اصفهان مرخص شد تا پس از چهار به خانه برگردد؛ اما پزشکان او نگرانی ویژه ای روی سلامتی امیرقلعه‌نویی با توجه به فشار بالای بازی های پیش رو دارند.


به همین بهانه با علی ربیعی پزشک باشگاه سپاهان صحبت کردیم تا در جریان جزئیاتی از شرایط امیرقلعه نویی در آستانه دیدار حساس برابر استقلال قرار بگیریم.


علی ربیعی پزشک تیم فوتبال سپاهان حرف هایش ار اینطور آغاز کرد و  گفت:« آقای قلعه نویی به خاطر اتفاقاتی که در بازی با صنعت نفت آبادان رخ داد و فشاری که تحمل کردند، دچار یک حمله عصبی شدند.» 


او سپس ادامه داد:« پزشکان همیشه در ارتباط با سلامتی بیمارانشان و به خصوص افرادی که شغل‍خای پراسترس دارند، نگرانی ویژه ای دارند  و در مورد آقای قلعه نویی هم این شرایط وجود دارد و توصیه شده که دو سه روزی تحت نظر باشند.» 


ربیعی سپس با اشاره به دیدار روز شنبه استقلال و سپاهان و اینکه امیرقلعه نویی در این دیدار می تواند روی نیمکت تیمش حضور داشته باشد، عنوان کرد:« این بازی آنطور که پزشکان آقای قلعه نویی اعلام کرده اند، به هیچ وجه صلاح ندانسته اند که روی نیمکت حضور داشته باشند.»  


او سپس در واکنش به این سوال که آیا پزشکان ادامه مربیگری را برای سلامتی امیرقلعه نویی پرخطر عنوان کرده، اند، اینطور توضیح داد:« به هر حال مربیگری شغل پراسترسی است و اگر اینطور باشد، هیچ کس نباید مربیگری کند. مربیان ۹۰ دقیقه فشار عجیبی را روی نیمکت تجربه می کنند. ما به عنوان پزشک وقتی روی نیمکت تیم هستیم، استرس بردن تیم را داریم و شما ببینید سرمربی چه شرایطی را دارد.» 


پزشک سپاهان سپس حرف هایش را از سر گرفت و اضافه کرد:« صحبت و شایعات زیاد ممکن است مطرح شود ولی اینطور نیست و به امید خدا حال ایشان خوب می شود و روی نیمکت خواهد نشست. عرض بنده این است کلا مربیگری در بحث فوتبال همیشه استرس های خودش را دارد. به هر حال در مورد اقای قلعه نویی هم این استرس ها بیشتر است. » 


ادامه حرف‌های ربیعی در رابطه با شرایط امیرقلعه نویی و اینکه آیا در بازی های بعدی تیمش پس از مصاف با استقلال می تواند روی نیمکت بنشیند، اینطور عنوان شد:« این دیگر نظر پرشکان و همکارانی است که ایشان را تحت درمان قرار داده اند. آقای قلعه نویی تحت نظر پزشمان متخصص است. من به عنوان پزشک ورزشی نمی توانم دقیق در این مورد صحبت کنم، ولی در مورد بازی استقلال که بازی پرفشاری برای آقای قلعه نویی است، با در نظر گرفتن این نکته که چند روز بیشتر از حمله عصبی ایشان سپری نشده، تاکید کرده‌اند که روی نیمکت نباشند.» 


پزشک باشگاه سپاهان ادامه داد:« آقای قلعه نویی یکی از سرمایه های ورزش کشور هستند. من یک پزشک دانشگاهی هستم و در درتدریس هم می کنم. بیست و چند سالی می شود که در فوتبال هستم. به نظرم افرادی مثل آقای قلعه نویی و آقای دایی سرمایه های کشور هستند و به همین خاطر پزشکان آقای قلعه نویی توصیه کرده اند ایشان روی نیمکت نباشند تا تهدیدی برایشان ایجاد نشود.» 


این چیزهایی است که من می دامم و این چیزهایی که شما را می گویید را از شما می شنوم.

بیشتر بخوانید:

تماس وزیر ورزش با امیرقلعه‌نویی

امیر قلعه‌نویی از بیمارستان مرخص شد

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران امیر قلعه نویی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال