غرامت 140 هزار دلاری فدراسیون به نفت آبادان

فدراسیون فوتبال از بابت عقد قرارداد با دراگان اسکوچیچ غرامتی 140 هزار دلاری به نفت آبادان پرداخت خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، حسن نصراصفهانی در مورد توافق نامه ای که با دارگان اسکوچیچ امضا کرده اند اظهار داشت: ما هنگام فسخ قرارداد با این مربی توافق کردیم در صورتی که به تیم دیگری از ایران تا پایان فصل برود باید غرامت 140 هزار دلاری به باشگاه بدهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در جریان مذاکرات او با فدراسیون فوتبال بودید یا خیر و گلایه از مسئولان فدراسیون ندارید گفت: گلایه ای نداریم. برای ما مهم توافقی است که با اسکوچیچ کردیم و خوشحالیم که زودتر تکلیف تیم  خود را مشخص کردیم. ضمن اینکه شنیده بودیم که مذاکراتی در حال انجام است. البته در نیم فصل هم که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با این مربی مذاکره کردند تذکر جدی به این مربی داده بودیم. او مدام بهانه آورد که بیماری دارد و از نظر روحی بیمار شده و نمی تواند در ایران بماند. همیشه بابت این صحبت هایش مقاومت می کردیم در هر صورت ما توافق خوبی با او انجام دادیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که او حاضر به پرداخت 40 هزار دلار به این باشگاه نشد چطور می خواهد 140 هزار دلار را بدهد که پاسخ داد: به هر حال توافق شده و شنیده ایم فدراسیون قرارداد خوبی با او بسته است. 

نصراصفهانی در مورد تصمیم گیری برای کادرفنی این تیم گفت:  ما با بهنام سراج جلو می رویم اگر او نتیجه بگیرد سراج را به عنوان سرمربی انتخاب می کنیم و اگر نتواند حتما کمیته فنی بررسی می کند.

بیشتر بخوانید:
توضیحات قلعه‌نویی درباره عدم قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران
حضور اسکوچیچ در فدراسیون فوتبال

تگ ها


تیم ملی ایران تیم ملی دراگان اسکوچیچ اسکوچیچ فوتبال ایران نفت آبادان فوتبال