غربت ستاره شیلیایی در اولدترافورد؛ الکسیس در ژانویه جدا می شود؟

نفس های آلکسیس سانچز در اولدترافورد به شماره افتاده است. به گزارش مدال و به نقل از میرر، عمر حضور ......

نفس های آلکسیس سانچز در اولدترافورد به شماره افتاده است.

به گزارش مدال و به نقل از میرر، عمر حضور آلکسیس سانچز، ستاره شیلیایی منچستریونایتد در اولدترافورد هنوز به ۱۲ ماه نرسیده اما گفته شده او خواهان انتقال به پاریسن‌ژرمن در فصل زمستان است.

به دنبال مصدومیت روملو لوکاکو، سانچز در هفته های اخیر در پست مهاجم مرکزی به ترکیب ثابت منچستریونایتد بازگشته اما شنیده می‌شود او از زندگی در منچستر راضی نیست و در چنین شرایطی یک انتقال در ژانویه می‌تواند رضایت هر دو طرف را به همراه داشته باشد.

تایمز گزارش داده که سانچز در اولدترافورد احساس تنهایی و گوشه گیری می‌کند و این احساس را دارد که حتی هم‌تیمی هایش هم او را چندان تحویل نمی‌گیرند. عجیب تر، این ادعا است که او در حال حاضر تنها با ۳ تن از هم‌تیمی هایش یعنی داوید ده‌خیا، خوان ماتا و روملو لوکاکو صحبت می‌کند. کادر بازیکنان منچستریونایتد بر این باور است که سانچز به اندازه ای برای تقویت زبان انگلیسی خود تلاش نکرده که بتواند با جو رختکن هماهنگ شود. 

یونایتد تا ساعتی دیگر در دربی شهر منچستر به مصاف سیتی می‌رود؛ تیمی که یک سال قبل به شدت در پی جذب سانچز بود. با توجه به بازگشت روملو لوکاکو از مصدومیت حضور سانچز در این بازی مشخص نیست اما احتمالا مورینیو دست به ریسک نخواهد زد و لوکاکو از روی نیمکت بازی را آغاز می‌کند.

تگ ها


الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال