غرور برابر حریف قعرنشین خطر است

سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز تیمش روبروی خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد ......

 سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز تیمش روبروی خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ درباره دیدار با تراکتورسازی گفت: این بازی بود که برای کسب نتیجه به میدان رفتیم. در هر بازی برای برد به میدان می رویم. طبیعی است که خیلی سخت که در تمام بازی ها برنده شوید. از همین یک امتیاز راضی هستم چراکه حریف بسیار سختی داشتیم که هواداران پرشوری داشتند. طبیعی است که این بازی بین دو مدعی برگزار می شد. از قبل هم یک مقدار به خاطر وقایع بدی که می توانست پیش بیاید ترس داشتیم. لیگ برتر یک ماه تعطیل بود و 6 بازیکن در تیم ملی بودند. تمرینات آنها با سایر بازیکنان متفاوت بود و تنها دو روز قبل از بازی کل تیم را در اختیار داشتیم. به خاطر همین می گویم که از نتیجه راضی هستم. طبیعی است که باید بهتر شویم. این را هم باید بدانیم که تراکتورسازی در حال حاضر رقیب ما است.

دو بازی بزرگ پیش روی ماست
دو بازی سخت داریم. یک مسابقه سخت را مقابل تراکتورسازی پشت سر گذاشتیم. این سه بازی رقابت بسیار بزرگی برای ما است. برنامه فشرده است ولی خوشحالیم که بتوانیم هوادارانمان را با عملکرد خوب خوشحال نگه داریم.


زمان بازی امیری نامشخص است
 مصدومیت امیری خیلی بهتر از قبل شده و سخت می توان گفت که آیا او به بازی می رسد یا نه.


همیشه هوادارانی هستند که رفتار خشن تری دارند
باید یک مسئله را درک کنیم که در تبریز تلاش می کنند تا زمین استانداردی برای باشگاه های تبریزی درست کنند. این مسئله را باید درک کرد اما شرایط بازی روز گذشته مناسب نبود. این مسئله را درک می کنیم. همیشه هوادارانی هستند که نسبت به سایرین رفتار خشن تری دارند. در ورزشگاه های بزرگ هم وقایع بد رخ می دهد.


مهمترین اسلحه تیم ما بازیکنان هستند
مهمترین اسلحه بازیکنان هستند. اینجا هستیم تا به آنها کمک کنیم اما تاثیر اصلی را برای کسب نتیجه بازیکنان دارند.


غرور برابر حریف قعرنشین خطر است
این مسئله را به خوبی احساس کردید. اگر غرور داشته باشیم این مسئله برای تیم خطری بالقوه است. در حال حاضر این مسئله خطرساز است. دربی بازی جدا از سایر مسابقات است صدر یا قعر بودن تاثیری در نتیجه ندارد. در دربی های زیادی حضور داشتم. این غرور ممکن است در بازیکنان به وجود بیاید اما ما تلاش می کنیم تا این اتفاق نیفتد.دو سال قبل پرسپولیس برای بقا می جنگید و استقلال در صدر جنگ قهرمانی داشت اما در هر دو بازی ما برنده شدیم.

 

نوراللهی بازیکن خوبی است اما...
قبول دارم نوراللهی خیلی بازیکن خوبی است اما چه کسی را بیرون بیاورم تا نوراللهی وارد شود شما بگویید کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، مسلمان یا طارمی را بیرون بگذارم؟


دفاع؟ خانه را از اساس خواستیم
خانه را باید از اساس ساخت. ما هم دفاع مان را از نو ساختیم. پارسال نمی خواستم گل بخوریم اما متاسفانه این اتفاق می افتاد. امسال خط دفاع جدید شده و تنها محمد انصاری سال قبل در تیم بوده است.


با استعفای طاهری پرسپولیس از هم می پاشد
نمی دانم ماجرا چیست. وقتی طاهری به جایی رسیده که این حرف را می زند بنده مایوس شدم. ترسم از این است که اگر این اتفاق بیفتد کل طرح پرسپولیس از هم بپاشد. طبیعی است مدیرعامل برود ما برای چه باید بمانیم؟ توافقاتی وجود دارد و ما اهدافمان را با یکدیگر مشخص کردیم.


سخت است اما تیم ملی مهمتر است
شاید اگر لیگ تعطیل نبود بازنده می شدیم. بدون شک این مسئله روی کار تیم تاثیر می گذارد اینکه شما سه بازی انجام دهید و یک ماه لیگ تعطیل شود این مسئله طبیعی نیست. اما باز هم می گویم مهمترین مسئله تیم ملی است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال