غفوری: در عمرم لب به قلیان هم نزده ام

مدافع راست استقلال می گوید شایعه قلیان کشدیدنش خنده دار است و درست نیست ......

مدافع راست استقلال می گوید شایعه قلیان کشدیدنش خنده دار است و درست نیست.

وریا غفوری در گفت و گو با خبر ورزشی صحبت های جالبی در مورد عکسی که از او در حال قلیان کشیدن منتشر شد به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

*در مورد عکسی که از تو در حال قلیان کشیدن منتشر شد صحبت کن.

نمی خواهم حتی در مورد این موضوع صحبت کنم این حرف ها حتی ارزش حرف زدن هم ندارد و من فقط به این مسائل می خندم. یکسری افراد مریض می خواهند آرامش من را به هم بزنند که قطعا موفق نخواهند شد

پس می گویی عکسی که از تو منتشر شده است، واقعیت نداشته است. درست است؟

اگر من قلیانی هستم چرا درست زمانی که عکس و فیلم بازیکنان پرسپولیس منتشر شد این عکس ها را رسانه ای کردند؟ این که دیگر تابلو است که صحت ندارد. واقعا برای کسانی که می خواهند برای من حاشیه ردست کنند مریض هستند و من البته نیت آنها را می دانم.

*نیت آنها چه بوده است؟

پرسپولیسی ها می خواهند جبران کنند اما من به آنها می گویم خودتان را خسته نکنید چون کارهایتان نخ نما شده است. البته برای من مهم نیست چون به هرکسی این عکس را نشان بدهی متوجه می شود که این ها یک فوتوشاپ غیر حرفه ای است.

*حالا تو تا حالا قلیان کشیده ای؟

در مورد خودم حرف نمی زنم که بگویند دروغ می گوید. می توانید از هم تیمی هایم در استقلال و تیم ملی سوال کنید که آیا من قلیانی هستم یا نه. من در عمرم لب به دود نزده ام و این را همه می دانند و فکر نمی کنم نیازی به توضیح بیشتر باشد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال