غفوری: قسمت نشد به جام جهانی بروم اما انگیزه‌ام برای همراهی تیم ملی بیشتر از قبل شده است

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با وجود عدم همراهی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ انگیزهاش برای همراهی این تیم بیشتر از قبل شده است ......

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با وجود عدم همراهی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ انگیزه‌اش برای همراهی این تیم بیشتر از قبل شده است.

به گزارش مدال، وریا غفوری پیش از آغاز تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع خبرنگاران گفت: همان‌طور که می‌دانید این اولین اردوی ما برای جام ملت‌های آسیاست. زمان زیادی تا این رقابت‌ها مانده و مسیرمان دشوار است. در این بین بازی با ازبکستان می‌تواند محک خوبی برای تیم ملی باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به عدم حضورش در جام جهانی آیا انگیزه لازم را برای همراهی تیم ملی در بازی‌های جام ملت‌های آسیا 2019 را دارد یا نه، یادآور شد: انگیزه‌ام بیشتر از قبل شده است. همه سعی و تلاش خود را می‌کنم که بتوانم به تیم ملی در بازی‌های پیش‌رو کمک کنم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه آیا ایران با توجه به شناخت خوبی که از حریفان آسیایی‌اش دارد، می‌تواند قهرمان جام ملت‌ها شود، عنوان کرد: نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم، اما مطمئناً شناخت از حریفان می‌تواند به ما کمک کند تا در مسیر سختی که داریم موفق‌تر باشیم.

غفوری در واکنش به اظهارنظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه با بودن رامین رضاییان و صادق محرمی در سمت راست خط دفاع تیم ملی او چقدر شانس برای بازی کردن خودش قائل است، تصریح کرد: در این مورد کادرفنی باید پاسخگو باشد. من قطعاً شانس زیادی برای خودم قائلم و امیدوارم بتوانم با تلاش زیاد نظر مثبت سرمربی تیم ملی را جلب کنم. در نهایت هم انتخاب با سرمربی تیم ملی است که کدام بازیکن به میدان برود.

وی در پایان با اشاره به دوران خط خوردنش از تیم ملی و ادامه تمرینات اختصاصی‌اش در آن مقطع گفت: آن موقع امیدوار بودم که در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرم و برای همین تمرینات اختصاصی داشتم که در نهایت قسمت نشد به جام جهانی بروم. الان هم به آینده و جام ملت‌ها فکر می‌کنم و تلاش می‌کنم بازی‌های خوبی برای تیم ملی انجام دهم.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال