غفور: بی صبرانه منتظر تمرین و بازی با هم تیمی‌های خود هستم

ملی پوش ایرانی تیم والیبال مونزای ایتالیا گفت: بی صبرانه منتظر تمرین و بازی با هم تیمیهای خود و کسب نتایج خوب با تیم مونزا هستم ......

ملی پوش ایرانی تیم والیبال مونزای ایتالیا گفت: بی صبرانه منتظر تمرین و بازی با هم تیمی‌های خود و کسب نتایج خوب با تیم مونزا هستم.

به گزارش مدال، امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران که هفته نخست سری A ایتالیا و بازی برای تیم «ورو والی مونزا» را از دست داده بود، صبح روز گذشته از طریق فرودگاه «میلان مالپنسا» وارد ایتالیا شد تا برای بازی تیم جدیدش آماده شود.

غفور در روز نخست از امکانات باشگاه و «کندی آره‌نا» سالن اختصاصی تیم مونزا دیدن کرد و نخستین جلسه تمرین مشترک با هم تیمی‌هایش را امروز برگزار می‌کند. بازیکن شماره 10 تیم مونزا در نخستین بازی خود در سری A، روز یکشنبه آینده به ناپل می‌رود تا با تیم «تاپ والی لاتینا» روبرو شود.

امیر غفور در نخستین مصاحبه‌اش گفت: همه چیز در روز نخست عالی بود. همه افرادی که با آنها برخورد داشتم، مهربان بودند. من بازی نخست تیم مونزا را به صورت زنده دیدم. امکان این بود که بازی مقابل ورونا به ست پنجم کشیده شود ولی 3 بر یک باختیم.

او ادامه داد: انگیزه و انرژی زیادی دارم و آماده هستم تا نخستین بازی خود در لیگ ایتالیا را تجربه کنم. متاسفانه مدت زیادی برای گرفتن ویزا معطل شدم ولی حالا اینجا هستم. بی صبرانه منتظر تمرین و بازی با هم تیمی‌های خود و کسب نتایج خوب با تیم مونزا هستم.

تگ ها


والیبال