غلامپور: استراماچونی من را سورپرایز کرد

مربی سابق دروازه بانان استقلال گفت که امیدوار است تیم نفت مجسدسلیمان با حسینی به نتایج خوبش ادامه دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خبری که از صبح امروز در فضای مجازی به شدت بازتاب داشت، مربوط به تولد بهزاد غلامپور بود که این تولد او بهانه ای شد تا آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال به همراه کادرفنی اش، تولد غلامپور را به او تبریک بگویند.


در استوری هایی که استراماچونی از خودش و کادرفنی سابقش از جمله لتو سباستین، مارکو کاسر و عمر دانسی منتشر کرد، آنها تولد غلامپور را به او تبریک گفتند و استراماچونی نیز ابراز امیدواری کرد بتواند غلامپور را یک بار دیگر در تهران ملاقات کند.

غلامپور نیز که امروز در تمرینات تیم نفت مسجدسلیمان حاضر شده بود درخصوص علت حضورش در تمرینات این تیم و همچنین استوری هایی که استراماچونی برای او منتشر کرد، صحبت هایی را به زبان آورد.
غلامپور در مورد علت حضورش در تمرینات نفت گفت: به سر تمرین تیم نفت مسجدسلیمان آمده ام. تیم شهرمان است و آمدیم به بچه ها روحیه بدهیم. آقای حسینی با نفت مسجدسلیمان نتایج خیلی خوبی گرفته اند و امیدوارم در ادامه فصل نیز همین روند را ادامه بدهند.

او ادامه داد: دلخوشی مردم شهر مسجدسلیمان به همین تیم است. این شهر، خیلی محروم است و مسئولان به شهر مسجدسلیمان نرسیده اند و ان شالله با پیروزی های این تیم، روحیه مردم بالا برود. من فقط دلی به سر تمرین آمدم و قصدی برای اضافه شدن به این تیم را ندارم.

او در مورد تبریک تولدش که توسط آندره آ استراماچونی و سایر اعضای کادرفنی انجام شد نیز گفت: آقای استراماچونی خیلی آدم شریفی است. ایشان امروز من را سورپرایز کردند و خیلی انسان با معرفتی بودند. هم خودشان و هم سایر اعضای کادرفنی و آرزوی موفقیت برایشان می کنم.

غلامپور در مورد شرایط استقلال نیز گفت: من فقط می توانم بگویم که برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت می کنم و صحبت خاصی در این خصوص ندارم.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی و یک «ان شاءالله» برای بازگشت به ایران!

غلامپور : استراماچونی واقعا من را سورپرایز کرد/ ویدیو

 

 

تگ ها


استقلال تهران آندره آ استراماچونی بهزاد غلامپور فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال