غلامپور: من دعوا نکردم و در حال جدا کردن بازیکنان بودم

......

 

مربی دروازه‌بانان تیم سایپا گفت: من دعوا نکردم و در حال جدا کردن بازیکنان بودم.

به گزارش مدال، بهزاد غلامپور در پایان بازی مقابل پرسپولیس گفت: می‌توانستیم در این بازی برنده شویم اما در نهایت کار با تساوی به پایان رسید. 

وی در مورد درگیری‌های پایان بازی عنوان کرد: یکجا شجاع خلیل‌زاده و یکجا دروازه‌بان خارجی پرسپولیس با بازیکنان ما حرف‌شان شد و نمی‌دانیم در زمین چه اتفاقی افتاده است فکر می‌کنم شروع کننده آنها بودند.

مربی دروازه‌بانان سایپا در مورد اینکه آیا او هم در این درگیری حضور داشت، خاطرنشان کرد: خیر، من در درگیری نبودم و فقط جدا می‌کردم. مثل اینکه شما می‌خواهید زوری بگویید من دعوا می‌کردم.  بازیکنان از زمین درگیری پیدا کردند و ما آنها را جدا می‌کردیم.

وی در مورد خوشحالی گلی که انجام داد، تصریح کرد: این مسئله را رها کنید. در مورد اتفاقات بازی همانطور که گفتم در زمین حرفی به وجود آمد که به بیرون کشیده شد و ما هم آنها را جدا کردیم.

غلامپور در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها می‌گویند بازیکن سایپا فحاشی می‌کرده، گفت: احتمالاً آنها فحش دادند که او هم فحاشی کرده است.

وی در مورد اینکه آیا با منشا دچار درگیری شده است، گفت: خیر، من فقط جدا می‌کردم فیلم آن هستم و من کاری نکردم و اگر دعوا کرده بودم این مسئله را می‌گفتم.

تگ ها


فوتبال