غلامی: برابر پرسپولیس به دنبال انتقام نیستیم

مهاجم سپیدرود امیدوار است پس از فیفا دی، سرخپوشان با شکست شاگردان امید نمازی در رشت از قعر جدول فاصله بگیرند ......

مهاجم سپیدرود امیدوار است پس از فیفا دی، سرخپوشان با شکست شاگردان امید نمازی در رشت از قعر جدول فاصله بگیرند.

به گزارش مدال، محمد غلامی درباره شرایط تیم سپیدرود رشت با توجه به دو هفته شکست  در دقایق پایانی برابر پرسپولیس و پیکان گفت: از زمانی که آقای کریمی به تیم ملحق شده‌اند بازیکنان با جان و دل بازی می‌کنند و در بازی برابر پیکان و پرسپولیس هم فوتبال ناعادلانه بود که شکست خوردیم و اگر نه نباید اینگونه غافلگیر می‌ شدیم که امتیازات مهم را از دست بدهیم.

او ادامه داد: به نظرم در این دو بازی حداقل از نظر بدنی کم نیاوردیم و درست است این مشکل وجود داشته اما میزان دوندگی ما خیلی بیشتر شده است و فکر می‌ کنم از نظر روحی روانی تمرکز کافی نداشتیم که اینطور گل خوردیم.

مهاجم سپیدرود افزود: همین بازی با پرسپولیس؛ برای بازیکن حریف احترام قائلم اما اگر ده تا از این توپ‌ها هم به سمت دروازه ما می‌آمد به ندرت پیش می‌آمد همتی بتواند اینطور گلزنی کند؛ همینطور در بازی با پیکان. آقای کریمی تیمی درست کرده‌اند که در چند بازی اخیر فوق العاده بوده‌ایم.

غلامی درباره پیش بینی‌اش از آینده سرخپوشان گفت: به آینده خیلی امیدوارم و درست است دو باخت متوالی داشتیم و بد بوده اما هنوز هیچ چیز تمام نشده است و حق ما نبود ولی با بردی که در ذوب آهن در خانه می‌ آوریم به رده‌های بالای جدول صعود خواهیم کرد، به کمک آقای کریمی و هوادارانمان در خانه به هیچ تیمی به غیر از گسترش فولاد نباخته بودیم و به تکرار آن خیلی امیدوار هستیم. تیم‌هایی که به اینجا می‌آیند نمی ‌توانند به راحتی ما را شکست بدهند.

غلامی درباره احتمال رویارویی مجدد با پرسپولیس  در جام حذفی اظهار داشت: ما منتظر این دیدار هستیم، در آزادی شکست خوردیم و مطمئن باشید منتظر بازی برگشت که در جام حذفی هستیم با کمک تماشاگران و نظرات کادرفنی برای موفقیت هستیم. به دنبال انتقام نیستیم ولی این بازی برگشت است و با کمک طرفداران موفق خواهیم بود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال