غلامی: حال سپیدرود اصلا خوب نیست

هافبک تیم فوتبال سپیدرود می گوید که شرایط تیم فوتبال این باشگاه بسیار بد است ......

هافبک تیم فوتبال سپیدرود می گوید که شرایط تیم فوتبال این باشگاه بسیار بد است.

توحید غلامی هافبک تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" در مورد آخرین شرایط این تیم و اختلافاتی که میان علی کریمی و مالک باشگاه تن زاده وجود دارد، گفت: اوضاع خوبی نداریم. سایت ها را که می خوانیم، شرایط اصلا خوب نیست. فکر می کردیم با نتایجی که فصل گذشته با تلاش کادر فنی و بازیکنان و همینطور حمایت هواداران کسب کردیم، سختی های ما را جبران می کنند ولی با مسائلی که پیش آمده خستگی در تن بازیکنان و کادر فنی و هواداران باقی مانده. شرایط بدی داریم و مثل اول فصل سال قبل است و واقعا حیف است با این پتانسیل هواداری که تیم دارد.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود در این خصوص که آیا طی این مدت کسی از باشگاه با او تماسی داشته یا خیر، اضافه کرد: نه قرار بود راجع با 50 درصد باقی مانده قرارداد صحبت کنیم ولی هر روز یک تاریخی را گفتند و من خودم چون در رشت نیستم از این قضیه اطلاعی ندارم. فکر نمی کنم به همین راحتی و با صحبت پول های باقی مانده که نصف مبلغ تمام بازیکنان است را بدهند. خودشان می گویند از مدیریت جدید باید بگیرید و ما منتظر خبرهای جدید هستیم.

غلامی در مورد اینکه آیا سپیدرود می تواند بدون علی کریمی موفق شود، توضیح داد: آقای علی کریمی از محبوبیت بالایی برخوردار است و سخت است مسئولیت تیمی را برعهده بگیرد که بودجه کافی را برای حداقل امکانات هم ندارد. آقای کریمی فکر می کرد، تیمی که با آن شرایط سخت حفظ کرده، شرایط بهتری برای فصل جدید پیدا می کند ولی هنوز هیچ پولی به ما نداده اند. به نظرم سپیدرود شرایطش ادامه پیدا می کند، ولی مثل نیم فصل اول سال قبل می شود و چون انتظارات هواداران هم از این تیم بالا است، با این شرایط خیلی سخت می توان کار کرد.

هافبک فصل گذشته نفت تهران در خصوص اینکه با این شرایط آیا تمایل به ماندن در رشت دارد یا خیر، بیان کرد: شرایط من فصل قبل خوب بود. بعد از اینکه با نفت در جام حذفی قهرمان شدیم، سپیدرود را انتخاب کردم و فکر می کردم شرایط تیمی خیلی خوب باشد ولی خب شرایطی که من می خواستم از نظر رتبه ای کسب نشد ولی ماندن در لیگ کمتر از قهرمانی در جام حذفی نبود و خیلی خوشحال شدم، چون واقعا شرایط سختی بود. کار ما کمتر از قهرمانی نبود و از شرایط خودم هم راضی بودم و خدا را شکر جلوی سایپا هم گل خوبی زدم ولی امسال شرایط طوری است که دوست دارم همین روند پیشرفت را ادامه دهم. اگر شرایط سپیدرود خوب باشد، در این تیم می مانم. خودم دوست دارم همین روندم را ادامه دهم و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال