غلامی: سازمان لیگ به اشتباه از مربی تیم ملی مشاوره گرفته

سرعتیزن تیم خاتم اردکان به خبرورزشی گفت: با توجه به اینکه خیلی از بازیکنان لژیونر شدهاند و بابت گرانی ارز و مشکلات مالی از بازیکنان خارجی هم خبری نیست لیگ از نظر بازیکنان کممهره شده است، اما از طرف دیگر، تقسیم بازیکنان بین تیمها، رقابتهای لیگ را نزدیک میکند ......

سرعتی‌زن تیم خاتم اردکان به خبرورزشی گفت: با توجه به اینکه خیلی از بازیکنان لژیونر شده‌اند و بابت گرانی ارز و مشکلات مالی از بازیکنان خارجی هم خبری نیست لیگ از نظر بازیکنان کم‌مهره شده است، اما از طرف دیگر، تقسیم بازیکنان بین تیم‌ها، رقابت‌های لیگ را نزدیک می‌کند.

به گزارش مدال، عادل غلامی سرعتی‌زن ملی‌پوش سابق برای فصل جدید لباس خاتم اردکان را پوشید. او که تا همین چند روز پیش بدون تیم بود، حتی حرف از بازی نکردن تا نیم‌فصل هم پیش آمده بود، اما انتظارش خیلی طولانی نشد و با خاتم اردکان قرارداد بست: «خدا را شکر بدون تیم نماندم. این فصل به اردکان آمده‌ام و برای خاتم بازی می‌کنم.» به نظر او این فصل لیگ رقابت‌ها نزدیک به هم می‌شود: «با توجه به اینکه خیلی از بازیکنان لژیونر شده‌اند و بابت گرانی ارز و مشکلات مالی از بازیکنان خارجی هم خبری نیست لیگ از نظر بازیکنان کم‌مهره شده است، اما از طرف دیگر، تقسیم بازیکنان بین تیم‌ها، رقابت‌های لیگ را نزدیک می‌کند. از حالا اصلاً معلوم نیست کدام تیم بالای جدول می‌ماند. هرچند حالا ۶-۷ تیم همسطح هم هستند.» البته او قبول ندارد لیگ بی‌کیفیت شده: «من بی‌کیفیتی لیگ را قبول ندارم. درست است تیم‌ها ضعیف‌تر شده‌اند. البته احساس می‌کنم خیلی از تیم‌ها در ادامه لیگ به لحاظ مالی به مشکل می‌خورند. حالا خودتان می‌بینید.» او که یکی از منتقدان به طولانی شدن لیگ است، امیدوار است این مسئله حل شود: «ان‌شاءا... این قضیه خیلی زود جمع و جور می‌شود. قرار است باشگاه‌ها و مربیان نامه‌ای به سازمان لیگ بدهند تا لیگ قبل از سال جدید تمام شود.» غلامی بحث درباره این مسئله در جلسه سازمان لیگ با نمایندگان تیم‌ها را رد می‌کند: «فکر نکنم در جلسه سازمان لیگ با باشگاه‌ها این قضیه مطرح شده باشد. ظاهراً آن‌قدر مسئله زیاد بوده که خیلی روی آن مانور نداده‌اند.» سرعتی‌زن جدید خاتم اردکان قبول ندارد لیگ امسال بی‌سروسامان است: «اتفاقاً سازمان لیگ می‌خواهد رقابت‌های امسال را خیلی بابرنامه برگزار کند، اما مشاوره اشتباه گرفته است. به جای اینکه از آن‌هایی که سالیان سال در لیگ کار کرده‌اند، مشاوره بگیرد از مربی تیم ملی گرفته است در حالی که مربیان تیم ملی برای مشورت، اول تیم ملی را نگاه می‌کنند، اما لیگ مال باشگاه‌هاست.»
او که سال قبل یک بار باشگاه‌های جهان را با تیم پرطمطراق بانک سرمایه تجربه کرده، تجربه‌ای که خیلی هم موفق نبود، خوب می‌داند آذرماه در رقابت‌های باشگاه‌های جهان به میزبانی لهستان روز‌های سختی انتظار تیم خاتم را می‌کشد: «ما سال قبل با تیم سرمایه و آن همه بازیکن به باشگاه‌های جهان رفتیم، بازی کردیم و نتیجه‌ای نگرفتیم چراکه در این رقابت‌ها تیم‌های اروپایی حضور بیشتری دارند و از طرفی سطح باشگاه‌های جهان با آسیا خیلی متفاوت است. امسال با خاتم اردکان گروه فوق العاده سختی داریم. امیدوارم حضور آبرومندانه‌ای داشته باشیم.»

تگ ها


والیبال