غلامی: قراردادم را فسخ نکرده ام

مدافع استقلال خبر فسح قراردادش را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز عارف غلامی مدافع تیم استقلال در ساختمان فدراسیون فوتبال حاضر شد. برخی از رسانه ها گمانه زنی می کردند که علت حضور مدافع استقلال در فدراسیون، فسخ قراردادش با این تیم باشد.


عارف غلامی در خصوص علت حضورش در ساختمان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من امروز بخاطر یک سری مستندات به فدراسیون فوتبال آمدم که از یک ماه قبل با مدیران باشگاه در این مورد صحبت کرده بودم و خیلی محترمانه و کتبی به آقایان سعادتمند و رمضانی اطلاع دادم که پیشنهاد خارجی دارم ولی با همه این اوصاف دوست دارم یک سال خوب دیگر را در استقلال بمانم ولی اگر قرار بر پیشرفت باشد، بتوانم بعد از یکسال از استقلال لژیونر بشوم.


وی ادامه داد: من تمام این موضوعات را انتقال دادم ولی با توجه به بحث مهم بستن لیست آسیایی تیم، هیچ تماس و اتفاق خاصی از سوی باشگاه رخ نداد. امروز هم مستنداتم را به فدراسیون آورده ام و تمام تلاشم را کردم تا هیچ فشاری به باشگاه وارد نشود و از ۲ ماه پیش اجازه ندادم این موضوع رسانه ای شود.


او افزود: باشگاه استقلال جایگاه خاصی در زندگی من قرار دارد و دوست ندارم فشاری از سمت من به این باشگاه وارد می شد. از آنجائیکه بازی های خیلی حساسی پیش روی داشتیم، خواستم این مسئله روی اصول و خیلی دوستانه حل شود ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد.


غلامی ادامه داد: من خبر فسخ قراردادم با استقلال را تکذیب می کنم و فقط برای مشاوره و تکمیل مستنداتم به فدراسیون فوتبال آمدم و این مسئله را از قبل به مدیرعامل، معاون و سرپرست باشگاه اطلاع داده بودم. تمام تلاشم را کردم که این اتفاقات خیلی محترمانه و حرفه ای رخ بدهد.


مدافع استقلال در مورد اینکه به همراه تیم راهی قطر خواهد شد یا خیر، گفت: همه چیز دست باشگاه است و ان شالله خود مسئولان باشگاه در این خصوص توضیح می دهند.

تگ ها


استقلال تهران عارف غلامی