غول‌های انگلیس به دنبال پدیده رئال مادرید

باشگاه منچستریونایتد آخرین باشگاه انگلیسی است که به جذب مارتین اودگارد در زمستان علاقه نشان داده و حالا رقابت بین شیاطین‌سرخ، آرسنال و منچسترسیتی برای جذب ستاره نروژی بالا گرفته است....

باشگاه منچستریونایتد آخرین باشگاه انگلیسی است که به جذب مارتین اودگارد در زمستان علاقه نشان داده و حالا رقابت بین شیاطین‌سرخ، آرسنال و منچسترسیتی برای جذب ستاره نروژی بالا گرفته است.

به گزارش مدال، «اوله‌گونار سولسشر» سرمربی نروژی منچستریونایتد که در حال ساخت تیمی جوان در اولدترافورد است؛ هموطن خود «مارتین اودگارد» را گزینه مناسبی برای تقویت ترکیب تیم خود می‌داند.

اودگارد اکنون با قراردادی قرضی از رئال مادرید به رئال سوسیداد پیوسته و با دو گل و دو پاس گل یکی از ستارگان این فصل لالیگا بوده و بیشترین موقعیت را در این لیگ خلق کرده است. او که با درخشش خود توانسته سوسیداد را به رتبه پنجم برساند حالا مورد توجه منچسترسیتی، آرسنال و منچستریونایتد قرار دارد و به نقل از «سان»، کهکشانی‌ها برای فروش او 62 میلیون پوند می‌خواهد.

اودگارد در سال 2015 در 16 سالگی به عنوان پدیده فوتبال نروژ به رئال مادرید پیوست و در 15 سالگی برای نخستین بار به تیم ملی بزرگسالان نروژ هم دعوت شده بود.

مارتین از زمان پیوستن به اسپانیا به تیم‌های هیرنوین و ویتسه در هلند قرض داده شد و امسال به سوسیداد منتقل شده است.

بیشتر بخوانید:

پدیده نروژی در فکر بازگشت و درخشش در رئال مادرید

تگ ها


مارتین اودگارد رئال سوسیداد رئال مادرید کهکشانی‌ها منچستریونایتد شیاطین سرخ منچسترسیتی سیتیزن‌ها آرسنال توپچی‌های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال