غیاثی: بازی را آسان نگرفتیم/ صادقیانی: کم تجربگی عامل باخت شد

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان پس از شکست مقابل شهداب گفت: در امتیازهای حساس بازیکنان جوان کم آوردند....

به گزارش خبرنگار مهر در چارچوب دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم شهداب یزد موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر تیم راه یاب ملل مریوان را شکست دهد.

محمد عمده غیاثی سرمربی تیم والیبال شهداب یزد پس از پیروزی تیمش مقابل راه یاب ملل مریوان گفت: بازی خوبی بود، احترام ویژه‌ای برای تیم مریوان قائل هستیم، بازیکنان این تیم با ذره ذره وجودشان تلاش می‌کنند، به کادر و بازیکنان مریوان تبریک می گویم. همچنین به بازیکنان خودم که بازی را آسان نگرفته‌اند و تمام تلاششان را به کار بستند. برای تیم مریوان آرزوی موفقیت دارم.

آرش صادقیانی، سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان نیز پس از شکست تیمش برابر شهداب یزد گفت: تیم شهداب و راه یاب ملل از نظر بازیکنان و موقعیت قابل قیاس نیستند. در دو ست ابتدایی بازیکنانم خوب جنگیدند اما در امتیازات حساس کم تجربگی باعث شد تا شهداب پیروز شود.

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان ادامه داد: شهداب بسیار خوب دفاع کرد، بازیکنان ما جوان هستند و هنوز به پختگی نرسیدند در حال کسب تجربه می‌باشند. تعریف تیم‌ها از موفقیت متفاوت است برای تیم راه یاب ملل مریوان پیشرفت در هر بازی حکم موفقیت را دارد اما تیم‌های بالای جدول که هزینه‌های زیادی کردند تعریفشان از موفقیت پیروزی است.

وی تاکید کرد: تیم ما با مصدومیت درگیر است و همچنین بسیار دیر تشکیل شد همه این عوامل دست به دست هم داد تا شرایط تیم بدین شکل باشد. تعداد بازیکنان جوان ما زیاد است که روز به روز بهتر می‌شود و مطمئنم که روزی آن‌ها ستاره‌های والیبال ایران خواهند شد.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال مسابقات والیبال