غیاثی: گل پرسپولیس آفساید نبود شاهکار کمک داور بود

به گزارش مدال و به نقل ازخبرگزاری فارسسیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت زاهدی فر داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان و همچنین نظرات کارشناسان داوری در مورد این داور گفت: ازجامعه داوری متعجبم چرا جو و فشار کاذب برای داوران ایجاد می کنند گل اول پرسپولیس را که اکثر کارشناسان داوری آفساید اعلام کردند شاهکار کمک اول بود که به درستی اعلام آفساید نکرد چون بطور کلی شرایط آفسایدی وجود نداشت زیرا مدافع فولاد عبدالله کرمی توپ را مستقیم به مهاجم حریف پاس داد ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت زاهدی فر داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان و همچنین نظرات کارشناسان داوری در مورد این داور گفت: ازجامعه داوری متعجبم چرا جو و فشار کاذب برای داوران ایجاد می کنند گل اول پرسپولیس را که اکثر کارشناسان داوری آفساید اعلام کردند شاهکار کمک اول بود که به درستی اعلام آفساید نکرد چون بطور کلی شرایط آفسایدی وجود نداشت زیرا مدافع فولاد عبدالله کرمی توپ را مستقیم به مهاجم حریف پاس داد.

وی افزود: برای اخطار اول علیپور داور به درستی وبرابر قانون به علت شبیه سازی اخطار داد چه لزومی دارد مهاجم داخل محوطه به توپ ضربه بزند وبدون آنکه مدافع علیه او خطایی مرتکب شود او خود را سرنگون کند. درمورد اخطار دوم هم با توجه به زاویه مناسب و نزدیکی کمک داور دوم  و اطلاع رسانی کمک داور طبق قانون به درستی از  کارت دوم استفاده کرد.

این کارشناس داوری تصریح کرد: داور به جز اخطاری که به مبعلی داد (روی مبعلی خطای سرنگون شدن انجام شد )بقیه اخطارها صحیح بود دردقیقه24 مدافع فولاد داخل محوطه جریمه بادست راست علیپور را سرنگون کرد که میتوانست ضربه پنالتی باشد ولی دردقیقه 27 که داخل محوطه جریمه  توپ به دست مدافع فولاد برخورد کرد خطای هندی رخ نداد. چون مدافع درشرایط بی تعادلی وبا حالت طبیعی توپ به  دستش برخورد کرد  در مجموع چون تصمیمات اشتباه تیم داوری نتیجه بازی را رقم نزد بنابراین عملکرد تیم داوری خوب تلقی می شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال