غیبت آزمون و مالکوم برابر روبین‌کازان

تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ در هفته دهم لیگ برتر روسیه به مصاف روبین‌کازان خواهد رفت که سردار آزمون به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نخواهد بود...

تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ در هفته دهم لیگ برتر روسیه به مصاف روبین‌کازان خواهد رفت که سردار آزمون به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نخواهد بود

به گزارش مدال، در چارچوب مسابقات هفته دهم لیگ برتر روسیه تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم کرستوفسکی میزبان تیم رده دهمی روبین کازان است.
سردار آزمون که در هر ۹ مسابقه اخیرشان حضور ثابت در ترکیب زنیت سنت‌پترزبورگ داشته و طی این مدت ۲ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل داده، به خاطر آسیب دیدگی برای نخستین بار در این فصل از فهرست تیمش خارج شده است.
ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که ۴ شب قبل در در نخستین مسابقه تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیون فرانسه موفق به گلزنی شد، در این دیدار از ناحیه مچ پا آسیب دید و در ابتدای نیمه دوم از زمین بیرون رفت، امشب هم به خاطر همین مصدومیت در لیست بازی با روبین کازان که باشگاه سابقش است، قرار ندارد.
یاران آزمون با کسب ۶ پیروزی، ۲ تساوی و تحمل یک شکست در ۹ هفته اخیر صاحب ۲۰ امتیاز شدند و با تفاضل گل کمتر نسبت به کراسنودار صدرنشین در رده دوم جدول لیگ برتر روسیه ایستادند.

بیشتر بخوانید:

آزمون: امیدوارم باعث افتخار ایران باشم/ حضور در ورزشگاه حق بانوان است

تگ ها


زنیت سن پترزبورگ سردار آزمون روبین کازان لیگ برتر روسیه مصدومیت سردار آزمون لیگ برتر فوتبال