غیبت آقای قابل اطمینان رئال برابر بیلبائو

رافا واران که پس از شروع مجدد لالیگا به همراه تیبو کورتوا بیش از هر بازیکنی برای رئال بازی کرده بود، فردا مقابل بیلبائو غایب خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دقیقه ۲۰ بازی رئال مادرید و ختافه بود که روی ارسال کرنر ختافه و در یک نبرد هوایی، رافا واران از ناحیه سر ضربه ای خورد که باعث شد برای دقایقی نتواند به کار ادامه دهد. او به میدان بازگشت ولی دقیقه ۳۰ و به هنگام وقت استراحت کوتاه، زیدان ترجیح داد او را تعویض کرده و ادر میلیتائو را وارد میدان کند. واران سرگیجه داشت و در شرایط مطلوبی به سر نمی برد و به همین دلیل مستقیما به رختکن رفت.

زیدان در پایان بازی و در مورد وضعیت واران گفت:« الان شرایط خوبی ندارد چون به سرش ضربه بدی وارد شد. او در خانه است و تحت نظر پزشک. نمی خواستم روی او ریسک کنم چون ضربه شدید بود. باید ببینیم شرایط او چطور خواهد بود.»

رئال مادرید فردا بازی حساسی برابر اتلتیک بیلبائو خواهد داشت و طبق مارکا، زیدان قصد ندارد روی رافا واران ریسک کند و او به بیلبائو نخواهد رفت. به این ترتیب و با توجه به مصدومیت واران و ناچو، این ادر میلیتائو است که زوج سرخیو راموس در سن مامس خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید و خیز بزرگ به سمت قهرمانی+ عکس

کورتوا: دو متر قد دارم و خیلی چابکم

 

 

تگ ها


ادر میلیتائو رافائل وارانه فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال