غیبت اوبامیانگ برابر غنا به دلیل مشکل قلبی

پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم آرسنال، به دلیل مشکل قلبی نتوانست تیم ملی کشورش را برابر غنا همراهی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اوبامیانگ در هفته‌های اخیر روزهای دشواری را در باشگاه آرسنال پشت سر گذاشته و حالا به نظر می‌رسد که این شرایط در تیم ملی گابن نیز ادامه دارد. 


کادر پزشکی این تیم اعلام کرده اوبامیانگ پس از ابتلا به کرونا، حالا با مشکلات قلبی مواجه شده و به همین دلیل نتوانست این تیم را در دیدار برابر غنا در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا همراهی کند. 


تست کرونای اوبامیانگ هفته گذشته و پس از ورود به کامرون برای حضور در جام ملت‌ها مثبت شده بود. 


ماریو لمینا، هافبک سابق ساوتهمپتون، به همراه اکسل میه، مهاجم گابن، نیز به دلایل مشابه در این بازی حضور نداشتند اما فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرده که دلیل این تصمیم صرفا از روی احتیاط و پیشگیری از حاد شدن شرایط است. 


فدراسیون فوتبال گابن با  انتشار توییتی در صفحه رسمی خود نوشت:« آزمایش‌های پزشکی نشان دهنده مشکلات قلبی هستند و کنفدراسیون فوتبال آفریقا نمی‌خواهد هیچ ریسکی در این زمینه انجام دهد.»


پاتریس نووه، سرمربی این تیم، نیز پس از تساوی ۱-۱ برابر غنا گفت که تنها دو ساعت پیش از آغاز این بازی به او گفته شده که این سه بازیکن نمی‌توانند در این بازی به میدان برود اما اعلام کرد که این مشکل جدی نیست و او تصمیم گرفته به جای استفاده از بازیکنانش، از آنها محافظت کند.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ تیم ملی غنا فوتبال جهان آرسنال غنا فوتبال