غیبت بحث برانگیز بیل در شب بازگشت زیدان

گرت بیل در شبی که زیدان در برنابئو حضور داشت غایب بزرگ دیدار رئال مادرید برابر سلتا بود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از ۵۶۰ روز به برنابئو بازگشت و توانست سلتا را در یک شب شیرین با ۵ گل شکست دهد. کریم بنزما هت تریک کرد و وینیسیوس و ادواردو کاماوینگا نیز گل های دیگر را زدند. رئال در این بازی نیمه اول را ۱-۲ بازنده به رختکن رفته بود اما کارلو آنچلوتی تیمش را یکپارچه هجومی در نیمه دوم وارد زمین کرد و مزدش را نیز گرفت.

میهمان ویژه این بازی زین الدین زیدان بود. مربی و بازیکن افسانه ای رئال که چند ماه پیش از هدایت رئال استعفا کرد ولی نشان داد که چه عشق و علاقه ای به رئال دارد.

نامه استعفای او نشان می داد که با سران رئال اختلافاتی جدی داشته ولی حتی همین مساله هم مانع از حضور او در ورزشگاه نشد. او کنار همسرش ورونیکا بازی را نظاره کرد و در پایان بازی نیز به رختکن رفت و با شاگردان قدیمی اش دیدار داشت.

نکته جالب اینکه در این بازی گرت بیل برعکس دیگر مصدومان رئال در ورزشگاه حضور نداشت. ستاره ولزی به دلیل مصدومیت در فهرست رئال قرار نگرفت ولی بر خلاف دیگر مصدومان حتی روی سکوهای برنابئو نیز دیده نشد. لوکا یوویچ، تونی کروس، داوید آلابا و دنی سبایوس با وجود مصدومیت از نزدیک بازی را به تماشا نشستند.

بیل سال های گذشته نیز چندین مورد چنین رفتاری از خود نشان داده است. او حتی برخی مواقع زمانی که در فهرست حضور نداشته به ورزشگاه آمده اما با وجود حساس بودن بازی ها و عقب بودن رئال، ۱۰ دقیقه زودتر به خانه رفته بود.

تگ ها


زیدان گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال