غیبت جنجالی رشید مظاهری در ترکیب تراکتور

تراکتور در شرایطی امروز به مصاف نفت مسجدسلیمان در مرحله نیمه نهایی رفته که غیبت رشید مظاهری، گلر شماره یک این تیم معمای بزرگی شکل داده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور که در لیگ برتر حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آتی را برای خود قطعی کرده و باید در مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها حضور یابد، امیدوار است با صعود از جدال با نفت مسجدسلیمان و در ادامه قهرمانی در جام حذفی، به عنوان نماینده دوم ایران در مرحله گروهی حضور یابد.

در ترکیب امروز تراکتور و لیستی که برای این بازی منتشر شده اما نکته عجیبی وجود دارد؛ غیبت رشید مظاهری حتی در نیمکت تراکتور!

مظاهری که در این فصل توانسته نمایش موفقی از خود با ثبت ۱۴ کلین شیت ثبت کرده، در دیدار امروز شانس حضور در لیست این تیم را نیز از دست داده است. گلر ملی‌پوش تراکتور که در فصل نوزدهم و از ذوب آهن در شرایطی به این تیم پیوست که پیشنهادات دیگری نیز داشت، طی فصل جاری نمایش بدون حاشیه‌ای از خود در تبریز به جا گذاشت و توانست خلا بزرگ دروازه‌بانی در تراکتور را به خوبی بپوشاند. با این حال مشخص نیست در شرایطی که حتی ساکت الهامی در نشست خبری پیش از این بازی هم اعلامی درباره مصدومیت احتمالی این گلر باتجربه نداشت، به چه دلیل او در لیست بازی حساس مرحله نیمه نهایی به کار گرفته نشده است.

شاید در پایان بازی و در نشست خبری این بازی، ساکت الهامی نسبت به این موضوع توضیح لازم را داشته باشد و این معمای بزرگ را حل کند.

تگ ها


تراکتور محمد رشید مظاهری