غیبت دوباره سرمربی در تمرینات ملوان/احمدزاده برمی‌گردد؟

به گفته مدیر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، محمد احمدزاده به احتمال فراوان روی نیمکت این تیم مقابل نیروی زمینی نمی‌نشیند....

به گزارش مدال،پس از شکست 3 بر صفر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مقابل مس رفسنجان در هفته دوازدهم لیگ دسته اول، محمد احمدزاده سرمربی ملوانان در چند جلسه این تیم شرکت نکرد و به جای او مازیار زارع، در تمرینات حضور پیدا کرده و بازیکنان تیم را تمرین می‌دهد.موضوعی که استعفای دوباره احمدزاده را به اذهان تداعی می‌کرد.

'گفته می شود محمداحمدزاده با هماهنگی مالک باشگاه مرخصی گرفته است و به دلیل مشکلات شخصی در تمرینات حضور پیدا نکرده است.آن هم در حالی که زمان بازگشت محمداحمدزاده به ملوان مشخص نیست و باید دید که آیا سرمربی ملوان دوباره به جمع انزلی‌چی‌ها بازمی‌گردد یا خیر.

حسین برومند مدیر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در این باره گفت: سرمربی تیم برای انجام کارهای شخصی خود، از مالکان باشگاه مرخصی گرفته و بازیکنان زیر نظر سایر مربیان از جمله مازیار زارع تمرین می‌کنند.

وی درمورد حضور سرمربی قوی سپید انزلی در دیدار روز شنبه مقابل نیروی زمینی تصریح کرد: این موضوع هنوز مشخص نیست، اما فکر نمی‌کنم احمدزاده در این دیدار روی نیمکت باشد اگر چه غیبت او به خاطر مرخصی است،‌ نه کناره‌گیری.

گفتنی است ملوان در حال حاضر با کسب یک برد، ۲ مساوی و ۹ باخت،‌ با کسب ۵ امتیاز در قعر جدول رقابت‌های لیگ دسته یک حضور دارد و در هفته سیزدهم این رقابت‌ها با نیروی زمینی تهران دیدار می‌کند.

بیشتربخوانید:

مالک جدید باشگاه سپیدرود مشخص شد

تگ ها


لیگ دسته اول اخبار ملوان کناره گیری دوباره احمدزاده ملوان انزلی لیگ آزادگان فوتبال