غیبت دو بازیکن جدایی طلب در تمرینات یوونتوس

گونسالو ایگواین و آدرین رابیو تنها بازیکنانی هستند که هنوز خود را به کادر فنی یوونتوس معرفی نکرده اند....

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات یوونتوس پس از نزدیک به دو ماه تعطیلی از سر گرفته شد و در این تمرین، تمامی بازیکنان حضور داشتند به غیر از آدرین رابیو و گونسالو ایگواین.

پس از بهبودی پائولو دیبالا از کرونا، او نیز در تمرین حاضر بود؛ حتی بازیکنان خارجی یوونتوس که دوران قرنطینه در ایتالیا حضور نداشتند(رونالدو، خدیرا، پیانیچ، ساندرو، دانیلو، کاستا، شزنی، متوئیدی و دی لیخت).

طبق ادعای گاترتا دلو اسپورت، رابیو و ایگواین دو بازیکنی هستند که به احتمال فراوان، فصل بعد در یوونتوس جایی نخواهند داشت و غیبت شان نمی تواند بی دلیل باشد. ایگواین چندی پیش گفت که به دلیل بیماری مادرش، تا هر زمان که نیاز باشد در آرژانتین خواهد ماند. البته شایعه پیوستنش به ریورپلاته رد شده ولی او احتمالا فصل بعد راهی باشگاهی دیگر خواهد شد.

شرایط رابیو پیچیده تر از ایگواین است. ستاره فرانسوی که تابستان گذشته با حواشی فراوان و به عنوان بازیکن آزاد از پی اس جی به یوونتوس پیوست، هنوز نتوانسته متقاعدکننده ظاهر شود و مادرش که ایجنت او محسوب می شود، به دنبال یافتن مقصدی دیگر برای اوست. گویا سران یووه هم بی میل به فروش یا انتقال قرضی رابیو نیستند.

تگ ها


آدریان رابیو پاری سن ژرمن ایگواین یوونتوس