غیبت رونالدو در سوپرکاپ اروپا

زین الدین زیدان قصد دارد برنامه ویژه خود در مورد رونالدو را در فصل بعد نیز ادامه داده و به فوق ستاره پرتغالی خود به اندازه کافی استراحت بدهد ......

زین الدین زیدان قصد دارد برنامه ویژه خود در مورد رونالدو را در فصل بعد نیز ادامه داده و به فوق ستاره پرتغالی خود به اندازه کافی استراحت بدهد.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، فصل 2016-17 به بهترین شکل ممکن برای رئال و رونالدو به اتمام رسید. کهکشانی ها فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شدند و رونالدو نیز با کسب این دو جام و نیز آقای گلی لیگ قهرمانان، گام بلندی به سوی توپ طلای پنجم خود برداشت.

این مهم ممکن نمی شد مگر با برنامه های ویژه زیدان برای رئال و به خصوص رونالدو. زیزو به اولین مربی رونالدو تبدیل شد که توانست او را به استراحت بیشتر متقاعد کند. همین باعث شد تا فوق ستاره پرتغالی در دو ماه انتهای فصل به اوج آمادگی دست یافته و با گل های حیاتی خود، زمینه ساز قهرمانی های رئال شود

به ادعای مارکا، زیدان قصد دارد این برنامه را در فصل آینده نیز ادامه دهد.

فصل شاید برای خیلی از فوتبالیست ها تمام شده اما رونالدو هم اکنون در اردوی تیم ملی پرتغال حضور دارد تا خود را برای جام کنفدراسیون ها مهیا کند. در صورت رسیدن پرتغال به فینال این بازی ها، تعطیلات رونالدو از 2 جولای شروع خواهد شد و او یک ماه تمام به استراحت خواهد پرداخت؛ البته اگر دچار مصدومیت نشود(مشابه سال گذشته در فینال یورو 2016).

به این ترتیب رونالدو به طور حتم بازی دوستانه با بارسلونا که در میامی که 29 جولای خواهد بود را از دست خواهد داد و خیلی دیر به اردوی پیش فصل رئال اضافه خواهد شد. طبق ادعای مارکا، زیدان قصد دارد در سوپرکاپ اروپا که اوایل آگوست (دو ماه بعد) در مقدونیه مقابل منچستریونایتد برگزار خواهد شد، به رونالدو استراحت بدهد.

در بهترین حالت، رونالدو در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسا در نوکمپ، اولین بازی فصل خود را انجام خواهد داد.

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال