غیبت سانچز برابر یاران جهانبخش

شیاطین سرخ سفر 259 مایلی خود را با یک جت شخصی انجام دادند تا هیچ زمانی را برای آماده سازی دیدار مقابل برایتون از دست ندهند ......

 شیاطین سرخ سفر 259 مایلی خود را با یک جت شخصی انجام دادند تا هیچ زمانی را برای آماده سازی دیدار مقابل برایتون از دست ندهند. اما نام بزرگی که در فهرست تیم برای این بازی غایب بود، الکسیس سانچس، فوق ستاره شیلیایی بود. مهاجم یونایتد در دیدار اول مقابل لستر که با پیروزی 2-1 یونایتد همراه بود، 90 دقیقه بازی کرد ولی به علتی نامشخص در این پرواز حضور نداشت.
مورینیو در کنفرانس خبری پیش از شروع بازی نامی از سانچس مطرح نکرد ولی تیم او با بازگشت آندر هررا و جسی لینگارد، برای این بازی تقویت خواهد شد. لینگارد پس از پایان استراحت طولانی اش به اردوی تیم بازگشته و هررا نیز در دیدار مقابل روباه‌ها از روی نیمکت کار را دنبال کرد.

پل پوگبا که مربی بدنساز شخصی در اختیار دارد، به همراه تیم سفر کرد و امیدوار است که بتواند دومین پیروزی را نیز کسب کند. ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری به تمجید از پوگبا پرداخت و مدعی شد که هیچگاه به این اندازه از او راضی نبوده است. این در حالیست که اختلافاتی بین این دو وجود داشت و شایعاتی در مورد جدایی پوگبا نیز مطرح شده بود.

 

تگ ها


الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال